Головна : Новини

Як схуднути за допомогою содових ванн

, 13:04
0 558

Ще зі школи всі пам'ятають унікальну властивість звичайної соди усмоквать жири. Як же можна використовувати цю якість в косметологічних цілях у домашніх умовах. Пити її, природно, не потрібно, адже в такому випадку є ймовірність нанесення шкоди слизової оболонки шлунка. Однак сода ідеально підходить для того, щоб в ній брати ванну. Вона корисна для шкіри і для всього організму.

У соди є унікальне зволожуючий і заспокійливий якість. Прийнявши навіть всього лише один раз ванну з содою, відчувається, як шкіра стає ніжною і гладенькою. Ванни з содою виробляють заспокійливий ефект, допомагають шкірі при алергії і запаленні, крім цього мають позитивний вплив на психіку людини.

Прийняття ванни з харчовою содою – прекрасний спосіб відпочити після важких буденних днів і розслабитися. У содової ванни є прекрасна властивість – вона допомагає скинути зайву вагу в тих місцях тіла, де це необхідно, адже поліпшується обмін речовин, і організм очищається від токсинів.

Щоб досягти успеха, потрібно пройти десятиденної курс содової ванни. Сода допомагає також позбавлятися від целюліту, завдяки глибокому очищенню шкіри. Також сода очищає лімфатичну систему людини і енергетичну карму.

Содова ванна рекомендована, якщо людина отруїлася (у тому числі алкоголем), а також, якщо він потрапив у зони раДІАЦ.

Соді дійсно належить така властивість, як всмоктування жирів. Коли шкіра людини розпарюється в гарячій воді з харчовою содою, пори на шкірі розширюються, і починається інтенсивне потовиділення. В цей час організм очищається від шлаків, з нього виводяться токсини і радіонукліди (саме вони є главнимі порушниками процесу обміну речовин в організмі людини, що є основною причиною накопичення зайвих кілограм). Але це ще не все, на що здатна содова ванна! Також такі процедури допоможуть:

  • очистити лімфатичну систему;
  • позбавитьь від целюліту шляхом проникнення в глибокі шкірні шари;
  • заспокоїти збуджену або роздратовану шкіру;
  • позбутися захворювань шкіри і нігтів (грибок), дерматиту і навіть екземи (сухий);
  • усунути шкірну в'ялість, якщо схуднення відбувалосязанадто швидко;
  • відмінно заспокоїти і розслабити як тіло, так і нервову систему;
  • пом'якшити шкіру на колінах, п'ятах і ліктях;
  • « налагодити » венозний кровообіг ніг (що буває при такому захворюванні, як варикоз).

Джерело:

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ