здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Контактні лінзи для корекції зору

Січень 13 2015

Організм людини є одним з найбільших достижения еволюційного процесу. Це комплексна система, яка складається з безлічі найскладніших за своєю структурою і функціями органів і систем, які перебувають у постійному взаємозв'язку. Робота всього організму залежить, як від внутрішніх чинників, тобто роботи всіх внутрішніх органів і систем, так і від зовнішніх - тобто, впливу середовища, якесприймається, обробляється і переходить в конкретну реактивну площину, за допомогою систем дотику. Їх в організмі декілька, але найбільш важливою, безумовно, є зорова система або попросту зір. Таке положення має місце, оскільки через зорової системи ми отримуємо до 80% усієї інформації про зовнішній світ. Природно, при такому навантаженні очі схильні до різних вродженим і набутим патологій і розладів. Найчастіше зустрічаються патології, які призводять до втрати чіткості, гостроти зору - далекозорість, короткозорість, астигматизм. Для їх корекції людина використовує такі оптичні прилади, як окуляри, які містять лінзи необхідної форми. Вумовах сучасного залучення в світ стилю та моди, окуляри часто виглядають, як зайвий елемент в образі. Виправити це непорозуміння, але при цьому не пожертвувати корекцією можна використовуючи контактні лінзи. До речі, можна в інтернет-магазині LinzContact. Це тонкі прозорі оптичні лінзи, які надягають безпосередньо на око. При цьому, вонизалишаються непомітними для оточуючих, але ефективно корегують зір. Класифікують лінзи відразу за кількома критеріями, наприклад:

  • матеріал (гідрогель або силікон);
  • жорсткість (м'яка, жорстка);
  • режим використання (денна, длительного носіння, безперервного носіння);
  • форма (сферична, торична, мультифокальна);
  • прозорість (прозора, кольорова, декоративна).
← Що таке хостинг Для чого потрібна вивіска  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен