здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке хостинг

Січень 13 2015

У сучасному світі інтернет відіграє ключову роль в боротьбі за інформацію і уми людства. Такий вплив можливо завдяки безмежним можливостям, які відкриваються в цій віртуальному середовищі. Інтернет - це відмінний інструмент для реклами, просування власних ідей, думок, бізнесу, поширення необхідної інформації. Він володіє широкими можливостями і не має тих обмежень, які властиві традіціонним засобам масової інформації (телебачення, радіо, друковані видання), головним з яких є ліміт ефірного часу. Фактично, інтернет об'єднує в собі всі ці види ЗМІ, але для трансляції подібної інформації в мережу, необхідно певне обладнання і підготовлене програмне забезпечення, які, в свою чергу, надают хостинг-провайдери. На сьогоднішній день їх досить багато. Приміром, в Україні пропонує компанія Bitte. Серед відомих світових хостинг-провайдерів можна виділити: Bluehost, Dreamhost, GoDaddy, Hetzner, HostGator, HostMonster.

Вся інформація будь-якого середньостатистичного інтернет сайту розміщується на физичеському або віртуальному сервері, а от для її поширення, доступу до неї необхідна організація мережевої інфраструктури. Відбувається подібне в спеціально обладнаних серверних, які мають постійний доступ до мережі і надають місце і можливість доступу своїм користувачам. Фактично, сам процес надання доступу до місця на сервері,а значить, і до обчислювальної потужності і називається хостингом. Це комплекс послуг, що забезпечують безперебійне функціонування сайту в мережі. У нього входять, як правило:

  • розміщення файлової структури сайту і запуск ПО, що підтримує його роботу;
  • виділення місця для почтових сервісів, баз даних, сховища файлів, DNS;
  • підтримка роботи відповідних сервісних служб.
← Особливості вишивки... Контактні лінзи для... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен