здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Особливості вишивки хрестиком

Січень 13 2015

Людина протягом усієї своєї історії, крім практичної деятельность щодо забезпечення своїх власних потреб, завжди займався прикладною, декоративної діяльністю або, кажучи сучасною мовою, - мав певне хобі. Найбільш древнім і барвистим з усіх видів прикладних занять, безумовно, є вишивка. Своїм корінням вона сягає далеко в первісне час, коли вона мала більш практическій підтекст, але з часом, стала застосовуватися, як декоративний елемент в оформленні одягу або виробів з тканини. Вона має безліч технік, найбільш популярною з яких, безумовно, є техніка вишивки хрестиком. Особливим багатством забарвлень і стилістичних норм володіє вишивка періоду Середньовіччя, а й сучасна мало чим їй уступає. Слід враховувати також, що кожен народ має свої якісь, характерні особливості і техніки виконання вишивки хрестиком. До речі, купити набори для можна в інтернет магазин рукоділля та вишивки Stitchshop. На сучасному етапі розвитку, в якості бази для створення візерунка використовується сітчаста тканина або канва. Це значно спрощує сегментации візерунка і створення правильних хрестиків. Крім власне тканини, канва може виступати і в ролі певного роду трафарету (наприклад, накладна або водорозчинна) для вишивки на тканинах, які в структурно не мають рівномірного плетіння ниток. На даний момент існує безліч технік вишивання хрестиком, з яких близько дванадцятиздобули найбільшу популярність: простий хрест, напівхрест, подовжений, слов'янський, Левіафан, зірочка, італійська, рисовий та інші. Методично, вишивання хрестом може здійснюватися за колірною (покрокове, безперервне вишивання елементів одного кольору) або рядовий (вишивання в ряд різними кольорами) схемах.

← Особливості лікувального... Що таке хостинг  
Переглядів: 394
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен