Головна : Новини

Особливості лікувального медичного масажу

, 09:13
0 572

Сучасна медицина використовує подтвержденние методики лікування і профілактики тих чи інших хвороб і хворобливих станів. Найчастіше ці методики базуються на використанні досягнень фармакології або, простіше кажучи, таблеток, розчинів, мікстур і т.п. Тим не менш, на зорі свого розвитку, у часи, які згадуються документально, не було ні таблеток, ні пігулок, ні обезболивающех уколів. При цьому люди примудрялися лікувати досить складні хвороби, з використанням спеціальних лікувальних практик, найбільш древньою і ефективної з яких є масаж. Ця практика не втратила своєї популярності і в наш час, навпаки, при цьому набагато більшою популярністю і змінивши статус з чисто лікувального або профілактичного на один зметодів косметологічних процедур, так широко практикуються в приватному і колективному порядку. Тим не менш, слід чітко розрізняти два принципових види масажу:

  • класичний - найбільш масовий і поширений вид масажу, метою якого є загальне зміцнення і розслаблення організму;
  • лікувальний - цілеспрямований лікувально-профілактичний масаж, метою якого є усунення, профілактика або реабілітація конкретних захворювань.

Найбільш часто лікувальні масажні техніки застосовуються при терапії та реабілітації захворювань серцево-судинної, дихальної, їжіварітельной, нервової систем, проблемах опорно-рухового апарату. До речі, в Москві якісний можна пройти в діагностичному центрі на Вернадського. При лікувальному масажі дії масажиста направлені на стимулювання конкретних рецепторів, а за допомогою їх впливають на м'язи, судини, органи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ