здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке побутової активатор води

Січень 13 2015

Кожен з нас був свого часу дитиною і дуже любив, коли мама на ночь розповідала різні казки. Їх авторство в більшості випадків приписується народу, який завдяки багатовіковій історії та традицій створює ці літературно-фольклорні твори, що відображають всю сутність світогляду предків і багатство внутрішнього світу всього народу. У більшості казок фігурує таке поняття, як жива і мертва вода - жидкістки, наділені особливими, надприродними здібностями, здатними оживляти і загоювати рани. Як відомо, в кожній казці є доля правди, тому як в кожному сюжеті має бути певний базис, ідея, від якої необхідно відштовхуватися. Отже, можна припустити, що в основі казки та згадці властивостей води лежить цілком реальная історія. Фактично, сучасна наука знайшла цьому феномену логічне пояснення. З точки зору науки, наділення води певними властивостями називається активацією. У побутових умовах його можна провести за допомогою спеціальних приладів - побутових активаторів води або електроактиватора. До речі, в РФ можна придбати в інтернет-магазині "відеомікс". Активатор води - це компактний електричний прилад, який за допомогою впливу електричного струму на воду (електролізу), насичує її позитивними і негативними іонами. В результаті півгодинної роботи приладу на виході виходить позитивно іонізований розчин - анолит або мертва вода, або негативно іонізований розчин - католітабо жива вода. Активована вода має особливі властивості: у разі аноліта - антибактеріальними і протизапальними, а в разі католіта - антиоксидантні та детоксицирующими.

← Що являють собою армійські... Санаторій Сакрополь у м... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен