Головна : Новини

Санаторій Сакрополь у м Саки

, 21:18
0 456

Одним із способів немедикаментозного лікування безплодія є лікувальні грязі. Таке предлагает санаторій Сакрополь на заході півострова в м Саки. Жінка, яка має проблему безпліддя отримує комплекс процедур. Є кілька методик, які використовуються в санаторії, це і водолікування, і кліматерапія, і психологічне розвантаження, і фізітерапія в поєднанні з лікувальними грязями. Щороку санаторій відвідують тисячі людей не тільки із рідної країни, а з інших країн. Оздоровлення проходить цілий рік маючи дуже комфортні умови для лікування і відпочинку. На сьогоднішній день лікування грязями безпліддя є одним з найкращих і ефектівность, що дозволяє домагатися високого результату.

Санаторій р Саки постійно вдосконалює методики оздоровленія, а також має високий професійний персонал і, головне, має ефективні природні ресурси: цілюща грязь, ропи солоного озера, мінвода, море і цілюще повітря степу. Всі ці ресурси в комплексі допомагають жінці позбавиться від безпліддя. Лікування грязями допоможе зняти запальні процеси, підвищить імунітет, знизити больові відчуттяя. У санаторії застосовуються безліч процедур: грязьові аплікації мають вид трусів, грязьові тампони вагінальні, різновид ванни (перлинні, мінеральні, вагінальні зрошення, процедури в душі, фізіотерапію, кліматотерапію, розслаблюючі процедури.

Тривалість процедур встановлюється   професілналом і увелічівается з кожним разом, при цьому бруду призначаються через день з почерговим з ваннами. Все це спостерігається фахівцями. Санаторій Сакрополь має найсучасніші методики лікування, діагностичний центр, грязелікарню, водолікарню і висококваліфікований персонал.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ