здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Форма і класифікація очок

Січень 17 2015

Людський зір є одним з найбільш унікальнимиих інструментів збору інформації про зовнішній світ. За статистикою, кількість цієї інформації становить до 80-90% від загальної маси. При такій величезній важливості, зір повинно мати досить складну структуру, а значить, його можуть переслідувати різні розлади (як, втім, і будь-яку технічно складну систему). Крім того, очі необхідно защищать від впливу багатьох зовнішніх факторів (виробничих, природних) для того, щоб продовжити термін їх безвідмовної, нормальної роботи. І в першому, і в другому випадках з цією метою використовуються оптичні прилади, іменовані очками. Їх роль, як уже було сказано вище зводиться до корекції зору та захисту очей, що, в свою чергу, обумовлює іх форму і класифікацію. До речі, купити якісні брендові можна в інтернет магазині « Будинок оптики ».

За своєю конструкцією, практично будь-які очки складаються з двох базових компонентів:

  • Лінзи, які закривають площину перед очима і виконують корекційну мулі захисну функції;
  • Оправа, металева або пластикова конструкція, призначена для фіксації лінз в необхідному положенні перед очима.

У залежності від конструкції і призначення, всі очки поділяються на такі види:

  • Корекційні окуляри або окуляри для читання. Використовують спеціальні оптичні лінзи для корекції відхилень зору (міопія, гіперметропія, астигматизм);
  • Захисні окуляри. Група очок, головним завданням яких є не корекція зору, а його захист від впливу зовнішніх виробничих і природних факторів. До цієїгрупи можна віднести сонцезахисні, поляризаційні окуляри, окуляри для захисту від механічних, термічних, хімічних і т.д. джерел;
  • Спеціальні окуляри. Група очок, які, по суті, не виконують дві базові функції очок, про які згадувалося вище, а призначені для адаптації зору до певних умов(Наприклад, 3D окуляри) або виконання певних функцій (наприклад, розумні окуляри або Google Glass).
← Аднексит і його вплив на... Типові поломки китайських... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен