здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Аднексит і його вплив на репродуктивну функцію

Січень 16 2015

Життя людини, як і будь-якого іншого живої істоти, підкоряється определенним законам і базовим інстинктам, головним з яких є інстинкт продовження роду. На цьому базується чисельність і стабільне зростання популяції. Але, як показує медична практика, близько п'ятої частини всіх подружніх пар не можуть відчути радість материнства і батьківства. Відбувається це, найчастіше, з причини розвитку різних хворобй, що викликають в кінцевому підсумку розвиток безпліддя. Причому, дана проблема не є, суто чоловічий, тобто неможливістю або нездатністю зачати дитину, донести необхідну генетичну інформацію. Досить часто в зону ризику потрапляють жінки, в організмі яких повинні вироблятися яйцеклітини, відбуватиметься їх запліднення і виношуванняплода. В силу різних причин, у жінки також може розвинутися безпліддя, яке полягає не стільки в можливості вироблення яйцеклітин, скільки в можливості їх доставки в необхідну зону і зіткнення зі сперматозоїдами. Однією з причин, по яких шлях яйцеклітини до місця запліднення може бути значно ускладнений, є запаленаня придатків - маткових (фаллопієвих) труб і яєчників. У медицині дане захворювання називається аднекситом або сальпингоофоритом. Причиною розвитку даного захворювання є потрапляння на слизову оболонку фаллопієвих труб, а потім і яєчників, різних мікроорганізмів, збудників інфекційних захворювань. У числі їх, найчастіше, зустрічаютьсябактерії стафілокока, туберкульозу, гонококка, кишкова паличка, хламідії та інші). Крім бактеріальних інфекцій, існує також ряд певних факторів і причин, які прямо чи опосередковано можуть вплинути на розвиток запального процесу в придатках. Серед них можна однозначно виділити такі фактори, як переохолодження, в тому числі місцеве, Зниження рівня імунітету, постійна перевтома і вплив стресу, аборти, контрацепція, хвороби та патології напряму не пов'язані з сечостатевої системою (при цьому збудники можуть потрапити в в придатки через кров і лімфу). За відсутності належного та невідкладного лікування аднексит переходить у хронічну стадію, а це вже пряма угроза самої можливості зачати і виносити дитину - тобто, може настати. При цьому відбувається так званий процес спайки, під час якого запалення, як-би зливає в одне ціле яєчник і маткову трубу. Це призводить до утворення природних перешкод на шляху руху статевих клітин. Крім того, поступово порушуються базові функції, як яєчників, Так і самих маткових труб.

← Способи зав'язування... Форма і класифікація очок  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен