Головна : Новини

Класифікація контактних лінз

, 20:08
0 508

За матеріалом існують жорсткі, а також м'які контактні лінзи. До газонепроникним жорсткім лінзам досить тривала адаптація, вони не пропускають кисень. Жорсткі лінзи призначаються в складних видах рефракції, що не справляється м'якими лінзами (астигматизм). Вони дають більш чітке зображення і є більш довговічними, легше підлягають чищенню. М'які лінзи використовують щоб коригувати короткозорість, далекозорість, при астигматизме, старечої далекозорості, для посилення або радикальної зміни кольору очей. Їх використовують також в лікувальних цілях. Вони набагато зручніше і часто з використовують у спорті. Однак вони ефективні якщо відсутня значна зміна рогівки. Вони є не такими міцні як жорсткі. До речі, придбати контактні лінзи ви можете в інтернет-маГазін:.

М'які лінзи є двох типів: « традиційні » і « планової заміни & raquo ;. Традиційні використовуються для тривалого носіння   і вимагають догляду і є необхідність зняти на ніч. Лінзи планової заміни не вимагають до себе догляду та їх викидають після зняття. Рекомендується часта заміна лінз щоб уникнути накопичення відкладень, що може послужити подряпин рогівки. Вони ідеальні для людей, які не користуються лінзами постійно.

Всі лінзи забезпечують рогівці доступ кисню, а також контакт зі сльозою. По догляду за цими лінзами використовують спец розчини, інші засоби для очищення. За призначеннямбувають   лінзи оптичні, косметичні, терапевтичні, декоративні. Оптичні   - &Nbsp; для корекції короткозорості, при астигматизмі, далекозорості та пресбиопии.

Терапевтичні м'які лінзи використовуватися для лікування. Служать резервуаром для ліків і як бандажная захист для рогівки. Косметичное використовують для корекції вроджених дефектів або дефектів очі, придбаних при травмі.

Декоративні лінзи бувають відтінкові кольорові і відтінків. Відтінкові лінзи мають слабке фарбування для додання природного кольору певний відтінок.

Кольорові лінзи використовуються для кардінального зміни кольору очей. Класифікують лінзи ще по дизайну. Це такий вид як сферичні - для корекції короткозорості, далекозорості, торичні - при астигматизмі і мультифокальні - пресбиопии для корекції.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ