Головна : Новини

Лікування раку в Німеччині проводиться провідними фахівцями

, 09:47
0 704

З онкологією в Німеччині борются висококваліфіковані лікарі, і в багатьох випадках лікування раку закінчується сприятливо. Пацієнт має всі шанси радіти повноцінного життя ще довгі роки. У той момент, коли у людини немає надії в своїй країні, німецькі лікарі можуть створити диво і змінити вирок.

Сьогодні в клінічні дослідження вливаются колосальні інвестиції, а в лікуванні використовуються тільки передові технології. Тому, до кожного клієнта застосуються виключно індивідуальний підхід. Компанія FP Medical добре знає про те, наскільки важливо для пацієнта почути позитивні новини, тому готова посприяти в процесі пошуку доктора, а також найбільш ефективної методики лікування.

ціна буде доступною

Вартість лікування залежить від маси факторів – стадія захворювання, який орган уражений раком, вікова категорія, в якій перебуває пацієнт ... Крім того, додатково оплачується попередня діагностика. Також ціна варіюєся залежно від методики лікування. Наприклад, малоінвазивне оперативне втручання коштує трохи дешевше на відміну від радикальної операції або брахітерапії. Вартість хіміотерапії прораховується виходячи з кількості призначених курсів. Однак, не варто піклуватися про ціну, оскільки компанія FP Medical допоможе знайти найбільш доступне фінансовое рішення.

проводиться більше ста років

Ефективність лікування раку в німецьких клініках доведена давно. Більше 50% пацієнтів позбавляються від недуги остаточно в разі своєчасного звернення. Особлива увага приділяється діагностиці. Для виявлення онкології, визначення стадії і типу заболевания використовується необхідний комплекс методів:

1. Ультразвукове дослідження судин і внутрішніх органів.

2. Консультації у кваліфікованого онколога спільно з профільним лікарем, наприклад, урологом або гастроентерологом.

3. Біопсія.

4. Цитологічні та лабораторні дослідження.

5. Комп'ютерна томографія.

6. Магнітно-резонансна томографія.

7. Радіологічне дослідження.

І тільки після обстеження, лікар призначитьет лікування, яке згодом може коригуватися, у разі поліпшення або погіршення стану пацієнта.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ