здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке остеопатія

Січень 22 2015
< p style = "text-align: left;"> Одним з багатьох методів традиційної медицини є остеопатія, суть який заключає в правильній дії руками остеопата на анатомічні структури тіла людини. Мета - звільнити від функціональних блоків, відновити циркуляцію рідин щоб оптимізувати рухове стану людини. Завдяки спеціальним ручним прийомам можлива діагностика, а також лікування не маленького ряду захворювань. Це не медикаментозніий підхід щодо лікування.

Застосовувана техніка остеопатії має відмінності порівняно з іншими методами традиційного лікування (мануального). Техніка виконується тільки в місцях фізіологічних бар'єрів тканин надаючи м'яке щадне вплив, що призводить до самолікування і мобілізації внутрішніх ресурсів людськогоорганізму. Серед особливостей є особливий підхід до людського організму. Гідність остеопатії - можливість ліквідації початкових стадій клінічних порушень.

Остеопат може вловити порушення роботи організму навіть в новонародженого. Після специфічних впливів руками, організм сам проведе самокоррекцию. Огляд в остеопата включає ряд діагностичних методик: тести статичні і динамічні, локальне, загальне прослуховування. При змінах у роботі однієї з систем всього організму необхідно також виявити зміни в інших системах, тому що організм це одне ціле і все взаємопов'язано. Всі системи гармонійно працюють один з одним.

Завдання остеопата виявити після огляду причину прояви захворювання і провести лікувальні впливу щоб допомогти хворому.

← Коли може знадобиться... Футбольні симулятори для... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен