Головна : Новини

Що подарувати однорічній дитині

, 23:55
0 614

« Як невблаганно швидко летить время & raquo ;. &Ndash; деколи дивуємося ми. Здається, тільки вчора ви святкували весілля своїх кращих друзів або родичів, а вже завтра ви йдете на день народження їх однорічної дитини. І як вже стало звично, « сушіть » собі голову питанням: « Що подарувати? & raquo ;, адже в житті дитини це перша знаменна дата. Звичайно самиї найкращий подарунок для дитини не обмежувати його свободу пересування, дозволити йому робити все що він хоче, але на жаль так робити не можна і тому спробуємо вибрати.

Усі подарунки можна розділити на дві групи – для батьків і для дитини. Перед тим як купувати подарунок іноді слід порадитися з батькамі, можливо у них будуть якісь побажання. Ну   а якщо ви вирішили зробити сюрприз, то запам'ятайте головна порада - подарунок не повинен завдати шкоди здоров'ю дитини.

Отже, вибираємо іграшку:

1) машина- каталка з яскравими деталями, які можна покрутити;
2)   гойдалки (розвиваюють координацію рухів, моторику, спритність і зміцнюють м'язи);
3)   коляски для ляльок для   розвитку   ігор;
4) велосипед з ручкою;
5)   санки;
6) ігрові намети і будиночки;
7) розвиваючі іграшки – пазли, конструктори і кубики
8) музичні килимки;
9) ігрові столики.

Якщо ви зупинили свій вибір на практичному подарунку, то радимо подарувати серебрённую ложечку, з гравіюванням імені дитини; дитячу їдальню посуд зі срібла; постільна білизна; якісну зубну щітку; піжаму з вишитим ім'ям дитини.

І пам'ятайте, подарунок треба вибирати з душею, тільки тоді він принЕсет максимум користі і задоволення.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ