Головна : Новини

Підвищене серцебиття (пульс)

, 01:05
0 1005

Підвищений серцебиття – це перші симптоми тахікардії, з чим дуже часто звертаються до доардіологу. З цією проблемою стикаються дорослі і діти. При нормальному тиску підвищений пульс не вимагає втручання фахівців. Медична допомога потрібна при збільшенні пульсу без ґрунтовних на те причин. Пульс приходить в норму самостійно при фізіологічній тахікардії. Якщо видимої причини тахікардії немає, варто звернутися до лікаря, Робити ЕКГ та обстеження так як це може бути симптомом проблеми зі здоров'ям серця.

Але? Перше - це заспокоїться і лягти в зручному положенні. Необхідно рівно, глибоко і повільно дихати. Відмінно підійдуть серцеві краплі Валокордин, Валеріана, Валідол, Пустирник. Дуже важливо дати ковток холодної води, якийдопоможе заспокоїти серце.

Якщо причина великого пульсу стрес - необхідно заспокоїтися, розслабитися, помедитувати, намагатися не думати про проблеми.

Якщо все це і ведені препарати не допомагають, необхідно звертатися за медичною допомогою. Не варто поспішати і приймати більш сильниє препарати до огляду лікарів.

Обов'язково потрібно встановити причину великого пульсу і встановити правильний діагноз. Необхідно виключити чай і каву. Якщо є надлишок зайвої ваги, необхідно позбутися від нього. Для нормалізації серцебиття існує кілька способів. Це і медичні препарати, і коштинародної медицини, і правильне харчування, і здоровий і правильний спосіб життя. Поєднання всіх методів дозволить швидко і на довго поправити ваше здоров'я.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ