Головна : Новини

Кава і його дія на людський організм

, 10:20
0 771

Кава улюблений багатьма і присутній майже в кожному будинку, один з найулюбленіших і часто використовуваних напоїв багатьох людей. До складу входить кофеїн - це основна речовина, яка є стимулятором, прискорює кровообіг в головному мозку, допомагає підвищити концентрацію, реакцію, фізичну витривалість, підвищує працездатність, а також посприяє гарному настрою. Він допомагає виробити гормон радості. Кофеїн - це психостимулирующее речовина, якізнімають загальмованість і сонливість діючи на ЦНС позитивно як збудник.

Кава розширює судини, підвищує тиск допомагаючи активізувати серцеву діяльність. Також активізується шлункова діяльність. Не рекомендується пити каву нічого не їсте перед цим. Для того, щоб кава не було таким міцним,його розбавляють вершками, молоком. Людям, які мають проблеми з судинами і серцем не рекомендується вживати цей напій часто і потрібно ставитися з обережністю.

Взагалі не можна зловживати кавою, не можна пити його занадто багато і часто, роблячи його при цьому занадто міцним. Не приносить шкоди зернова кава готуваннюнний правильно за допомогою кавоварки. Цей напій є дуже корисним для спортсменів. Його навіть рекомендують пити перед тренуванням по дві чашки щоб зменшити м'язові болі під час заняття спортом і полегшити сам процес не легких тренувань, так як він посилює розпад глікогену, підтримує глюкозу. Кава буде корисним для людей з проблемамі засвоюванням їжі, яке діє як проносне, так як активізує роботу кишечника.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ