Головна : Новини

Матрац для дерев'яного ліжка

, 00:17
0 494

Сон в житті людини відіграє значно більшу роль, ніж він сам може уявити собі. Це універсальная відновний механізм, створений матінкою природою, що дозволяє повністю заповнити витрачену за день життєву енергію. На жаль більшість з людей не розуміє реальної фізіології сну, і умов, від яких залежить його якість.

Дійсно якісний сон залежить в першу чергу від того, на чому людина спить. Ложе різної конфігурації і з різними властивостями, абсолютно по-різному забезпечує положення тіла, а точніше хребта, під час сну. Справа в тому, що хребет грає роль своєрідного колектора нейросигналів і пов'язаний нервами і їх закінченнями з усіма клітинами і органами. Отже, чим більше правильне положеннязаймає хребет, тим більше він розслабляє нерви і знімає їх загальний тонус.

Забезпечити дані оптимальні умови може тільки якісна ліжко, а точніше ліжко в поєднанні з ортопедичним матрацом. Кожен з цих елементів важливий і поодинці не може впорається з головним завданням.

Завданням матраца є створення оптимальної тривимірній площині, яка б повторила обриси тіла під час сну, таким чином, щоб забезпечувалося правильне положення. Але для того, щоб матрац виконував свої безпосередні функції, йому потрібна надійна основа, найкраще у вигляді дерев'яної ліжка з ламельної системою підтримки. Виброр дерева досить логічний, оскільки воно гіпоалергенні, досить стійко і довговічне в порівнянні з ДСП. До речі, можна придбати в інтернет-магазині matras-luxe.com.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ