Головна : Новини

Як залишитися мотивованими, коли Ви не отримуєте підйом

, 15:29
0 613

Це - час для Вашого щорічного обговорення, і Ви сподіваєтеся на підвищення. Ви входите на встреч зі своїм босом, озброєні списком причин, чому Ви заслуговуєте збільшення зарплати і підвищення — включаючи додаткові обов'язки, які Ви взяли, так як більш старший колега покинув компанію, головний проект, який Ви очолили минулого місяця, і послідовні позитивні відгуки, які Ви отримали від своїх клієнтів,колег, менеджерів і прямих звітів за минулий рік. Але Ви отримуєте відмову і прохання почекати і працювати на тих же умовах. Просячи збільшення зарплати, просування чи іншу   привілей (як додатковий тиждень сплаченого відпустки, наприклад) можна мати велику хоробрість, тому коли Ваше прохання откланяется, може бути схожим на удар « нижче пояса ».

У той час як Ви оцінюєте свій наступний крок — пошук нової посади або положення, зробіть план розвитку нових навичок, в яких Ви потребуєте, важливо підтримати Вашу мотивацію і полинути вперед так само нетерпляче і навіть більше, ніж, Ви зробили колись.

має кілька порад, щоб підтримати Вашу мотивацію.

Співчувайте і отримаєте деталі

По-перше, спробуйте зрозуміти зовнішні фактори, які чинять тиск на Вашого боса. Якщо Ви не отримували ясну причину & ??nbsp; відмови,   задайте пряме запитання такий як, “ Що сприяє Вашому рішенню? ” під час розмови — Ви дізнаєтеся набагато більше про ситуацію.

Заздалегідь розвійте і проведіть колективне обговорення творчих альтернатив

Друга частина співчуття бачить ситуацію через точку зору Вашого менеджера і придумує альтернативви, з   яким він чи вона може бути більш згоден. Опишіть свої ідеї розвитку на найближчий час, обговоріть можливі зміни в стратегії планування.

Будьте незабутні

В подальшому озброєний знанням про те, чому Ваш запит відхилений і показує, що ви розумієте і зівідчуваєте міркування свого боса, направте свої дії до того, щоб бути обов'язковим, незабутнім членом команди. Якщо Ви зробите цінну роботу, яка не була б можлива без Вас, то Ваше керівництво, набагато більш імовірно, виконає Ваші майбутні запити.

Шукайте підтримку

Зараз найкращий час, щоб заручитися підтримкою наставника. Мало того, що допомога наставника може заохотити і надихнути Вас, але він або вона також може бути в змозі запропонувати Вам іншу точку зору про причини, в якій Ваш запит відхилили — бо в деякий момент, він чи вона, ймовірно, був у тому ж самому становищі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ