здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Бізнес ідеї від Діми Ковпак

Лютий 02 2015

Сучасний світ став набагато більш відкритий, ніж лет двадцять-тридцять тому. Особливо це стосується країн колишнього СРСР, які були фактично ізольовані від зовнішнього світу залізною завісою. Це стосувалося не тільки можливості вільного пересування, а й співпраці між іноземними компаніями (що тут говорити, якщо навіть всередині СРСР такого поняття, як приватне підприємництво нема зуществовало). Сьогодні будь людина вільна вступати в партнерські, підприємницькі відносини з компаніями з різних країн, але особливий інтерес представляє ринок Китаю. По-перше, це, напевно, найбільш великий ринок в світі за кількістю виробників і виробленої продукції. По-друге, тут досить низька оплата праці, що дозволяє зущественно заощадити на підсумковій вартості товару.

 

Між потенційними споживачами і товарами з Китаю є прірва в 1000-і км. Дана пропасть дає можливість створити новий бізнес. Правда є ряд складнощів: мовний бар'єр, відмінності у валюті та веденні бізнесу і т. Д. Щоб їх подолати потрібно знайти грамотного посередника, готового забезпечити доставку вантажу з Китаю. Але перш ніж починати подібний бізнес потрібно знати деякі особливості. Перше - вибір постачальника. Нужнпро звернути свою увагу на відгуки, рейтинг і сайт постачальника. Потрібно вивчити контактні дані. Якщо ця інформація публікуються відкрито - це відмінний знак. Варто шляхом листування з потенційним партнером провести його попередню оцінку. Далі потрібно вибрати спосіб доставки. Далі потрібно замовити пробну партію. Особливу увагу треба уделити формою і способом оплати. До речі, на сайті: http://www.dimakovpak.com/biznes-idei-i-sekrety-s-kitaem-2014/ ви можете знайти перспективние ідеї для організації бізнесу з Китаєм. Будь-який підприємець, який бажає вийти на цей ринок і побудувати особистий або спільний бізнес, повинен пам'ятати шість простих правил, які допоможуть обійти підводні камні і домогтися бажаного успіху:

  • необхідно враховувати, що китайці володіють набагато більш давніми традиціями, ніж ми, а вони в свою чергу досить сильно впливають і на принципи ведення бізнесу;
  • спілкування з китайцями найкраще проводити через посередника, який разбірается в тонкощах мови та менталітету;
  • пошук потенційних партнерів найкраще проводити на різних виставкових заходах;
  • необхідно враховувати регіональні особливості жителів і їх підхід в життя та ведення справ;
  • обов'язково необхіднийпро враховувати можливі ризики і додаткові витрати;
  • всі справи найкраще вести на місці, так легше контролювати весь процес.
← Що таке втоми очей і як її... Продукти харчування здатні... 
Переглядів: 329
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен