Головна : Новини

Біль у спині і її лікування

, 21:03
0 570

Нестерпний біль в області поперечки і спини, займає друге місце в світі, серед усіх захворювань людини. Якщо не лікувати вчасно цей біль, то віна переходить у хронічну стадію, яка набагато гірше лікується і фактично переслідує людину протягом всього життя. У цьому випадку необхідно проведення необхідних реабілітації та терапії, виконати які якісно можуть лише висококваліфіковані фахівці. Основними причинами появи болів в спині можуть бути:

- Перенесені сильні фізичні навантаження;
- Захворювання хребта (остеохондроз і його ускладнення, генетичні захворювання, остеомієліт та інше);
- Пошкодження органів грудної клітки і хребта;
- Запалення нирок (пієлонефрит);
- Хвороби м'язової системи спини.

Сучасні підходи до купірування болю в спині, зовсім інші, ніж раніше. Самим базовим і першочерговим засобом у боротьбі зі спинної болем, є знеболювальний і протизапальний засіб. Найбільш популярними препаратами даного профілю є Диклофенак, Мелбек, Кетанов, Моваліс, а також деякі прості анальгетики, наприклад,Парацетамол або Анальгін. Також відмінний результат в лікуванні дає використання вітамінних препаратів, таких як В12, В1, В6. Саме ці вітамінні комплекси незамінні в боротьбі з болем у спині. Також в медичній практиці пріменяетсяследующіе:

1. Трігамма - вводяться глибоко внутрішньом'язово по 2 мл 1 раз на день около 8 днів.
2. Мільгамма - використовується при неврологічних і нервових захворюваннях (коли болі викликані захворюванням хребта, судоми м'язів, невритом).
3. Алфлутоп – використовується для відновлення хрящових тканин (курс лікування - 20 днів).
5. Фламакс.
6. Кеторолак (тривалість терапії 5 днів, доза 60-90 мг, кожні 4-6годин).

Уколи потрібно робити у всю глибину навколо хребта. Після завершення сеансу потрібно використовувати зігріваючий компрес на болючій ділянці. Норму дозування повинен призначати тільки лікар, з урахуванням стадії захворювання. Самолікування ні в якому разі не допускається.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ