Головна : Новини

Хто таке ветеринар

, 09:26
2 501

Професія ветеринара дуже популярна в наш час, так доак не тільки люди вимагають допомоги, а й тварини. Ветеринар лікує і консультує з будь-якого питання і захворюванню. Вони лікують тварин, вакцинують їх, роблять їм операції.

Спеціалізація ветеринара ділиться на дві категорії:

1. Лікування дрібних тварин;
2. Лікування великих тварин.

До дрібних пацієнтам відносяться собаки, морські свинки, кролики, коти, хом'яки і т.д. До великих належать коні і сільськогосподарські тварини.

Лікар тварин працює приватним підприємцем або у ветеринарній клініці. Його робота включає кожен день обхід тварин, якщо він закріплений за якоюсь фермою, апотім вже, якщо потрібно, займається лікуванням після обходу. Робота їх дуже важка, так як допомога може знадобиться в будь-який час доби. У його роботі використовується безліч інструментів і матеріалів, градусники, шприци, стетоскопи.

Для діагностування використовується ендоскоп і ультразвук. Кожен ветеринар повинен иметь комп'ютер, щоб можна було дізнатися різну інформацію про своє тварині, а також мати власну машину, щоб їздити на будь-які виклики. Найголовніше в цій професії - це любов до тварин. Добре знати біологію, зоологію, різні фактори, які впливають на організм і здоров'я тварини.

Головним завданням ветеринанара є правильне визначення захворювання, а також його лікування. Бути сміливим, комунікабельним, логічно мислити, бути завжди готовим виконати брудну роботу і міть до всього цього гарне здоров'я – ось будні ветеринара.

Перш ніж вибрати для себе таку професію, потрібно добре подумати. А у кого внутреннее чуття підказує, що він може впоратися з цією роботою - тоді удачі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

avatar Марьяна Ро - 28 Квітень 2016, 19:43

Интересно. Супер!

avatar Мяу - сим тамагочи* - 28 Квітень 2016, 20:08

Много ошибок в тексте. Через гугл скорее всего переводили. А так хороший.

ВВЕРХ