здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як організувати роботу доглядальниці по догляду за хворою на дому

Лютий 08 2015

Перед родичами людей, що опинилися в ситуації, коли необхідна постоянная допомогу по догляду, стоїть завдання знайти доглядальницю і організувати догляд. Як визначити, якої кваліфікації фахівець вам потрібен – досвідчена доглядальниця або звичайна людина, яка допоможе з побутовими питаннями і догляне за хворим. Якщо не стоїть гостро питання в ціні, то однозначно краще запросити професійного фахівця з медичним утворенийием і відповідним досвідом роботи. з медичною освітою зможе визначити стан хворого за зовнішніми ознаками і надати першу долікарську допомогу в разі необхідності, а також зможе виконувати всі медичні маніпуляції за призначенням лікаря. В інших випадках, можна запрошувати фахівця без відповідної освіти.Тоді функції доглядальниці полягатимуть у догляді за хворим (гігієна, приготування їжі, годування, дотримання режиму), а так само догляді за територією хворого і його особистими речами. Важливою, не офіційною функцією є моральна підтримка хворого, спілкування. Часто, це найдієвіший спосіб лікування та ефективного одужання. Відповідно,особистісні якості доглядальниці, досить важливий пункт при виборі кандидата. До питання вибору доглядальниці слід поставитися дуже серйозно, від цього залежить ефективність процесу співробітництва та процес лікування близької людини.

Коли вибір зроблено і кандидат запрошений на робоче місце, дуже важливо, щоб рідні, взявшишие відповідальність за запрошення, були готові до діалогу з фахівцем, чітко висловивши вимоги до роботи, запропонувавши формат взаємодії та взявши на себе функцію організації всіх необхідних питань. Саме рідні повинні визначити режим дня, харчування, режим лікування, вимоги до догляду та вирішенню побутових питань. Крім того, рідним не слід забивать про контрольні функції, які будуть мотивувати працівника строго дотримуватися домовленостей і покладених на нього обов'язків. Слід також домовитися про форму звітності про стан здоров'я хворого та фінансової звітності. Тим не менш, кращим способом контролю є часткова участь у даному процесі, зв'язок з лікуючим доктром, постійний контакт з хворим родичем.

← Самостійне лікування... Панкреатит Клінічна... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен