здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Різновиди реабілітаційного обладнання

Лютий 09 2015

Реабілітація та відновлення - це лікування, прі якому задіяна ціла система психологічних, медичних,   і педагогічних заходів, які спрямовані на компенсацію обмежених можливостей життєдіяльності або їх усунення, що викликано порушенням здоров'я людини. - Це спеціально розроблений комплекс медичних засобів у вигляді величезної кількості інвалідної техніки, Реабілітаційної апаратури для медичних центрів відновлення і для травматологічних відділень. Таке обладнання просто необхідно людям, які мають порушення роботи опорно-рухового апарату. Безліч інвалідного та реабілітаційного обладнання створено, щоб людина не випаду з буденного процесу і мав вільне життя. Существует величезна кількість інвалідної техніки, а також реабілітаційного обладнання.

У сучасному світі все дуже розвинене і зараз є можливість зробити активніше тих людей, які навіть не знали і не думали що можуть багато чого зробити.

Якщо у людини проблеми з ногами, то в качестве третин опори використовує тростину. Якщо ж проблеми з хребтом, тростини не буде достатньо. У таких випадках використовують милиці або ходунки, опори.

Милиці і тростини - це пристосування для ходьби для людей, які частково втратили здатність пересування. Вони допоможуть пересуватися і в приміщенні, а також на вулиці, полегшать навантаження на організм і розширять зону досяжності не витрачаючи при цьому багато зусиль.

Тренажер для ходьби - опора, яка являє собою серйозну підтримку людині, яка не може стояти самостійно і рухатися. За допомогою ходунків пацієнт підтримує сам себе руками, що збільшує степень самоконтролю, балансу під час ходьби.

Спектр застосування інвалідної коляски дуже широкий. Вони бувають механічні, з електричними двигунами, коляски для вулиці, будинки, для повних людей, крісла-коляски активні, з санітарним оснащенням і багато інших видів. Кваліфікований догляд вдома і в стаціонарі забезпечуєспеціальні вироби та техніка по догляду за лежачими і дозволяють виконувати всі потрібні маніпуляції і процедури.

Підйомники для інвалідів допомагають у переміщенні пацієнта з операційного столу на візок, ліжко, допомагають при зміні білизни, санітарної ОБРОБКИ, при проведенні лікувальних процедур. Бувають підйомники з жорсткіми лопатями, які підводяться під хворого по черзі і підйомники з м'якими стрічками, які гнучкі. Багато видів підйомників існує за призначенням.

Протипролежневі системи використовуються для хворих з ушкодженнями опорно-рухового апарату та ЦНС, при вимушеному тривалому нерухомому положенні тіла. Такий матрац цілодобово масажує тіло підтримуючи кровообіг в тканинах. Крім цих пристосувань існує багато інших розроблених медициною пристосувань.

← Офтальмологічна клініка... Що таке апаратний педикюр  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен