Головна : Новини

Різновиди реабілітаційного обладнання

, 23:51
0 749

Реабілітація та відновлення - це лікування, прі якому задіяна ціла система психологічних, медичних,   і педагогічних заходів, які спрямовані на компенсацію обмежених можливостей життєдіяльності або їх усунення, що викликано порушенням здоров'я людини. - Це спеціально розроблений комплекс медичних засобів у вигляді величезної кількості інвалідної техніки, Реабілітаційної апаратури для медичних центрів відновлення і для травматологічних відділень. Таке обладнання просто необхідно людям, які мають порушення роботи опорно-рухового апарату. Безліч інвалідного та реабілітаційного обладнання створено, щоб людина не випаду з буденного процесу і мав вільне життя. Существует величезна кількість інвалідної техніки, а також реабілітаційного обладнання.

У сучасному світі все дуже розвинене і зараз є можливість зробити активніше тих людей, які навіть не знали і не думали що можуть багато чого зробити.

Якщо у людини проблеми з ногами, то в качестве третин опори використовує тростину. Якщо ж проблеми з хребтом, тростини не буде достатньо. У таких випадках використовують милиці або ходунки, опори.

Милиці і тростини - це пристосування для ходьби для людей, які частково втратили здатність пересування. Вони допоможуть пересуватися і в приміщенні, а також на вулиці, полегшать навантаження на організм і розширять зону досяжності не витрачаючи при цьому багато зусиль.

Тренажер для ходьби - опора, яка являє собою серйозну підтримку людині, яка не може стояти самостійно і рухатися. За допомогою ходунків пацієнт підтримує сам себе руками, що збільшує степень самоконтролю, балансу під час ходьби.

Спектр застосування інвалідної коляски дуже широкий. Вони бувають механічні, з електричними двигунами, коляски для вулиці, будинки, для повних людей, крісла-коляски активні, з санітарним оснащенням і багато інших видів. Кваліфікований догляд вдома і в стаціонарі забезпечуєспеціальні вироби та техніка по догляду за лежачими і дозволяють виконувати всі потрібні маніпуляції і процедури.

Підйомники для інвалідів допомагають у переміщенні пацієнта з операційного столу на візок, ліжко, допомагають при зміні білизни, санітарної ОБРОБКИ, при проведенні лікувальних процедур. Бувають підйомники з жорсткіми лопатями, які підводяться під хворого по черзі і підйомники з м'якими стрічками, які гнучкі. Багато видів підйомників існує за призначенням.

Протипролежневі системи використовуються для хворих з ушкодженнями опорно-рухового апарату та ЦНС, при вимушеному тривалому нерухомому положенні тіла. Такий матрац цілодобово масажує тіло підтримуючи кровообіг в тканинах. Крім цих пристосувань існує багато інших розроблених медициною пристосувань.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ