Головна : Новини

Школа здоров'я «Сяйво Надії»

, 09:10
0 518

Організм людини влаштований таким чином, що для відновлення життєвих сил і енергії йому необхідна регулярная підживлення у вигляді їжі і води. Але, оскільки їжа являє собою складний біологічний комплекс, що складається, як з корисних, так і з супутніх, сполучних і шкідливих (баластних) компонентів. Все що корисно організм засвоює в процесі протруювання їжі, а все інше в процесі переробки максимально виводить з організму у вигляді твердийих або рідких відходів.

Природно, система очищення організму, яка грунтується на безперебійній роботі таких органів, як печінка і нирки, може працювати ефективно, тільки в здоровому стані, та й то далеко не завжди. Сучасні продукти харчування багаті різними хімічними добавками, що часто не поддаются переробці і осідають в організмі у вигляді шлаків і токсинів. Постійне їх накопичення призводить до того, що організм перестає функціонувати нормально, а життя втрачає свої фарби.

Вирішити цю проблему можна в школі здоров'я « Сяйво Надії & raquo ;, яка працює за методиками відомої народної цілителькиі за сумісництвом члена Академії наук Росії - Надії Олексіївни Семенової. Вона є передовиком в області роздільного харчування, а разом з ним і правильного способу життя. Відвідавши заняття в даній школі, яка, до речі, має мережу регіональних представництв, ви зможете по-новому поглянути на світ і відмовитися від застосування тих вагонвих складів ліків, які щорічно розмітаються з полиць аптек.

Джерело:

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ