Головна : Новини

Що таке орбитрек

, 09:19
0 517

Сучасна людина веде вкрай деструктивний з точки зору впливу на власний організм спосіб життя. Той тип діяльності, який найбільш часто культівіруется, особливо у великих містах, кидає людину з крайності в крайність: він або носиться весь день, стрімголов у пошуках рішень, поставлених перед ним завдань, або навпаки сидить, вирішуючи їх, в офісі, звівши рухову активність фактично до мінімуму.

І той, і інший випадок вкрай негативно впливають на общее стан організму, оскільки він не відчуває тих навантажень, які йому дійсно необхідні для нормального функціонування. Природно, для поліпшення ситуації потрібно побільше рухатися, а краще регулярно займатися спортом, але через відсутність часу і достатньої кількості спортивних майданчиків, зробити це часом буває вельми затрітьднітельно.

Проте вихід зі сформованої ситуації безсумнівно є і полягає він у організації спортивному майданчику в своєму будинку. З точки зору здорового глузду це може здатися нісенітницею, але все не так просто. Вірніше, більш ніж просто, оскільки один компактний тренажер орбітрек: насправді замінює целий комплекс фізичних вправ і відповідних майданчиків для них. Свою назву він отримав внаслідок особливої ??траєкторії руху ніг - орбітальної або еліптичної.

Такий підхід мінімізує навантаження на суглоби і є ідеальним рішенням не тільки для різних вікових груп, але, що найважливіше, і для реабилитации в посттравматичний період по відношенню до м'язової системи та опорно-руховому апарату. Головним діючим елементом орбитрека є концентратор кінетичної енергії - махове колесо або маховик.

Саме його розміщення та пов'язані з цим конструктивні схеми пристроїв є тим фактором, которий впливає на визначення виду орбитрека. Вони бувають задньопривідними (маховик в задній частині тренажера), передньопривідними (маховик знаходиться попереду, поєднаний з рульовою стійкою), центральнорасположеннимі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ