здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке орбитрек

Лютий 14 2015

Сучасна людина веде вкрай деструктивний з точки зору впливу на власний організм спосіб життя. Той тип діяльності, який найбільш часто культівіруется, особливо у великих містах, кидає людину з крайності в крайність: він або носиться весь день, стрімголов у пошуках рішень, поставлених перед ним завдань, або навпаки сидить, вирішуючи їх, в офісі, звівши рухову активність фактично до мінімуму.

І той, і інший випадок вкрай негативно впливають на общее стан організму, оскільки він не відчуває тих навантажень, які йому дійсно необхідні для нормального функціонування. Природно, для поліпшення ситуації потрібно побільше рухатися, а краще регулярно займатися спортом, але через відсутність часу і достатньої кількості спортивних майданчиків, зробити це часом буває вельми затрітьднітельно.

Проте вихід зі сформованої ситуації безсумнівно є і полягає він у організації спортивному майданчику в своєму будинку. З точки зору здорового глузду це може здатися нісенітницею, але все не так просто. Вірніше, більш ніж просто, оскільки один компактний тренажер орбітрек: насправді замінює целий комплекс фізичних вправ і відповідних майданчиків для них. Свою назву він отримав внаслідок особливої ??траєкторії руху ніг - орбітальної або еліптичної.

Такий підхід мінімізує навантаження на суглоби і є ідеальним рішенням не тільки для різних вікових груп, але, що найважливіше, і для реабилитации в посттравматичний період по відношенню до м'язової системи та опорно-руховому апарату. Головним діючим елементом орбитрека є концентратор кінетичної енергії - махове колесо або маховик.

Саме його розміщення та пов'язані з цим конструктивні схеми пристроїв є тим фактором, которий впливає на визначення виду орбитрека. Вони бувають задньопривідними (маховик в задній частині тренажера), передньопривідними (маховик знаходиться попереду, поєднаний з рульовою стійкою), центральнорасположеннимі.

← Школа здоров'я «Сяйво... Курорт Трускавець -... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен