Головна : Новини

Курорт Трускавець - український Баден-Баден

, 18:31
0 597

Українська здравниця       по своїм масштабами порівнянна з такими курортами як Карлові Вари, Баден-Баден і Віші, популярна серед тих, хто хоче з комфортом відпочити і поправити здоров'я. 14 мінеральних джерел, які відомі своїми цілющими властивостями, розташувалися біля підніжжя Карпатських гір.

Що лікують у Трускавці?

Більше всіх полюбився багатьом джерело з ім'ям « Нафтуся & raquo ;. Саме до нього приїжджають відпочивальники із захворюваннями нирок і печінки. Тут же лікують і порушення обміну речовин, і цукровий діабет.

Не менш корисна вода і з інших джерел: « Броніслави & raquo ;, « Марії », &Laquo; Едварда & raquo ;, « Юзі » та інших.

Тут успішно лікують такі захворювання нирок, як:

- цистит і пієлонефрит

- сечокам'яну хворобу

- направляють сюди і пацієнтів з різними вродженими аномаліяминирок.

Приїжджають лікуватися і ті, у кого є проблеми з травною системою. Мінеральні води курорту   Трусковець   корисні при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Лікування на курорті допомагає тим, кому поставлений діагноз хронічний панкреатит, дискінезія жовчного міхура, різніколіти, а так само тим, хто страждає хронічними гепатитами або холециститом.

Лікують тут так само захворювання опорно-рухового апарату і хвороби дихальної системи.

Курорт   Трускавець   відомий не тільки своєю мінеральною водою, але і чудовою природою. Він розташований поруч зі Східними Карпатами і оточений хвойними лісами. Тут навіть повітря сприяє швидкому одужанню. Сам курорт знаходиться на висоті 350 метрів над рівнем моря.

Для тих, хто любить поєднувати лікувальний відпочинок з активними екскурсіями, тут буде на що подивитися. Недалеко від курорту располодружини два музеї. У вільний час можна здійснити прогулянку з оглядом місцевих католицьких костелів. Увечері - відвідати один з SPA центрів, які знаходяться прямо на території курорту.

У Трусковець можуть приїхати всі бажаючі, навіть без направлення лікаря. Діагноз вам поставлять прямо на місці. Для проведення обстеженьвання тут є все необхідне обладнання, на території курорту розташовуються так само власні медичні лабораторії.

Коли приїжджати до Трускавця?

Лікуватися тут можна цілий рік. Навесні в Трускавці трохи прохолодно і досить спокійно. У цей час сюда приїжджають ті, хто страждає ожирінням і хворобами серця. Влітку тут комфортно тим, хто приїжджає лікувати хвороби горла, легенів, а так само сечовивідних шляхів. Взимку приїжджають любителі активного відпочинку. Недалеко від здравниці розташовується гірськолижний курорт.

Розташуватися можна в одному з санаторіїв на території доурорта. Для всіх відпочиваючих в   Трускавці ціни   досить демократичні. Вартість за добу відпочинку коливається від 29 до 90 доларів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ