здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Захворювання: Хронічний панкреатит

Лютий 15 2015

Організм людини - це гармонійна сукупність систем і органів, обладающіх тісним взаємозв'язком. При цьому будь-які процеси, що відбуваються в нашому організмі, контролюються за рахунок вироблюваних гормонів. За їх вироблення відповідає ендокринна система, що представляє собою сукупність залоз і лімфоток. Однією з найважливіших складових ендокринної системи є підшлункова залоза. У гормонгенерірующіх острівцях жлези відбувається вироблення найважливіших гормонів - інсуліну, глюкагону, панкреатичного поліпептиду, греліну.

Вони впливають на найважливіші процеси метаболізму (особливо, вуглеводного) в організмі, тому будь-які захворювання, що вражають цю залозу, моментально позначаються на стані та функціонуванні інших систем, осоливо ШКТ. Найбільш поширеним недугою підшлункової залози є панкреатит, особливо в хронічній формі. Головним об'єктом ураження, в даному випадку, є паренхіма залози, яка піддається незворотних змін патологічного характеру (фібрози, утворення каменів у протоках, а іноді і тканинах, тощо.).

Відмінною рисою його фактична непомітність або невідчутність, оскільки більшу частину часу людина не відчуває її, за винятком періодичних загострень. У період так званої ремісії, лікування та профілактика відбувається шляхом дотримання особливої ??дієти. У випадку ж загострення, яке супроводжується різким розвиваютьсяпогіршенням стану організму, швидше за все, буде потрібно госпіталізація в стаціонарне відділення з хірургічним або гастроентерологічного профілю. Лікування зводиться до надання невідкладної медикаментозної допомоги, щоб купірувати больовий синдром і розвиток запалення.

← Курорт Трускавець -... Захворювання:... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен