здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Захворювання: фіброзно-жирова інволюція

Лютий 16 2015

Жіночі груди є не тільки однією з найважливіших і прекраснийх частин тіла жінки, але вона ж має величезне сакральне значення в культурі практично всіх народів світу. Якщо упустити різні культурні, морально-етичні, естетичні та інші, не пов'язані з реальною фізіологією моменти, а розглядати й оцінювати її виключно як фізіологічно невід'ємну частину організму, то приходить розуміннятого, що жіночі груди або, як її ще називають, молочні залози являють собою частину статевої системи будь-якої жінки.

Фактично, молочні залози - це один з вторинних ознак статевої зрілості жінки. З точки зору фізіології, молочна залоза є парним органом і складається з комплексу молочних часток (мікрожелез, що виробляють при необхідності молоко), з'єднаних з соском мережею молочних проток. Всі ці компоненти оточені з усіх боків жировою тканиною. Молочні залози, точно також, як і інші частини організму проходять всі періоди життя від дитинства до старості, при цьому зазнаючи різні структурні зміни. Тут слід вчитьать, що статева або репродуктивна система жінки, складовою частиною якої є молочні залози, проходить у своєму розвитку три періоди, що впливають на здатність до здійснення дітородної функції: дітородний (до сорока п'яти років, як правило), менопауза (клімактеричний період, який триває, як правило, з сорока п'яти до п'ятдесяти п'ятироків) і старість.

Плин часу впливає на структуру молочної залози і в першу чергу на її жировий прошарок. З цим пов'язана така поширене захворювання або необоротний стан, як. Як стає зрозумілим з назви, інволюція (тобто, процес зворотний до еволюції, тобто розвитку) жирової тканини представляет собою регрес її розвитку, тобто, фактичний процес старіння залози і втрати жирової тканини, який, тим не менш, не завжди пов'язаний саме з віковими змінами.

За своєю природою, фіброзно-жирова інволюція являє собою процес поступового заміщення залізистих тканин на жирові і з'єднайтеПатерналізм, внаслідок чого груди поступово зменшується в розмірах.

З точки зору медицини цей процес продиктований гормональним дисбалансом, характерним для періоду менопаузи, але гормональний збій може відбутися і в активному дітородному віці, що не є природним процесом і призведе до необхідності примінения медикаментозної терапії ендокринного характеру.

← Захворювання: Хронічний... Стоматологічна клініка... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен