Головна : Новини

Як слід готуватися до операції

, 09:49
0 787

Сьогодні, навіть зовні і за відчуттями здорові люді, звертаються до хірургів за допомогою. Деякі з метою косметичної процедури, а хтось з метою знизити ризики захворювань, зокрема онкологічних. Тому не рідкісна і пластика грудей після мастектомії для тих, хто зважився протистояти раку. І їм не завадить на хороших фахівців. Але все ж, якими б кваліфікованими були лікарі, всі мине застраховані від випадковостей і непередбачених ускладнень.

Проведення операцій сьогодні вже стало справою звичною і рутинним. Але здоровий глузд все одно змушує побоюватися скальпеля. Що б підвищити шанси найкращого результату операції, самому пацієнту варто знати, як поводитися перед її початком. Підготовка начинаеться аж ніяк не в палаті, а за кілька тижнів, якщо дата призначена заздалегідь. У першу чергу необхідно знизити ризик інфекції. Для цього обов'язково потрібно навідатися до стоматолога. Адже якщо є карієс, зубний камінь, запалені ясна ротова порожнина стає головним джерелом інфекції. Потім чистоту необхідно підтримувати щоденними смужканями рота травами або розчином солі та соди. Під час і після операції вашому організму доведеться переварити велику кількість медикаментів. І, звичайно, впливу найбільше схильна печінку і нирки.

Профілактичний курс необхідно провести якомога раніше. Фахівці радять препарати на основі трав: карсил,есенціале, хофитол, якщо немає для них протипоказань. Також у цей період слід подбати про харчування. Обмежити себе у вживанні алкоголю, жирної їжі та газованих напоїв з барвниками. Найкраще замінити соняшникову олію на оливкову або лляне, а свинину і баранину & ??ndash; на м'ясо птиці. Постопераційний період повністю зависит від вашого імунітету. Тому не завадить курс вітамінів і мінералів. Варто поберегти здоров'я, не виходити в сильні морози, обмежити відвідування громадських місць. Так само це нормалізує і психологічний стан – зайві стреси, хвилювання негативно позначаються на імунітеті і безпосередньо самої операції, через стимуляції сімпатіческой системи, тахікардії, підвищення тиску. Саме з цих причин лікарі завжди стверджують, що настрій – головна запорука успіху операції.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ