Головна : Новини

Лікування вегетосудинної дистонії (ВСД)

, 23:57
0 565

Вегетосудинна дистонія - виникає в результаті порушення нервової системи которая відповідає за багато органів в організмі. Самі основні причини виникнення:

1. Зниження імунітету;
2. Проблеми з хребтом;
3. Фізичні навантаження;
4. Стрес, перевантаження.

На даний момент, в більшості випадків вірусні інфекції, що провокують розвиток цього стану, це Епштейн-Барр, герпес (тип 2) іінші. Для визначення хвороби роблять діагностику, що дозволяє реактивировать вірус, і призначають потрібні препарати. При зміщенні хребта, відбувається пошкодження нервових волокон, що призводить до порушення всієї нервової системи. Якщо вчасно звернеться до лікаря і він правильно вкаже діагноз, припише потрібне лікування, то всі болі підуть з вашого організм.

Ось деякі симптоми ВСД:

- біль в області серця;
- стомлюваність (дуже часта);
- підвищена пітливість;
- зниження мотивації;
- клубок у горлі;
- порушення в кишечнику і ШКТ;
- часте серцебиття.

  Лікування цієї хвороби має бути комплексним. Достаті, проводять у центрі « Кипарис & raquo ;. Іноді її лікують немедикаментозним методом. Якщо форма дуже запущена, то швидкого результату і одужання не варто очікувати. Необхідно включати в лікування фізіотерапію (Магнітопунктура, електростимуляція). Лікувальний масаж дуже необхідний. Повне позбавлення свого організму від шкідливих звичок, збавітся від емоційних навантажень, займатися фізкультурою. Лікування ВСД також включає фармацевтичні препарати. Вони підбираються індивідуально для кожного. Потрібно регулярно (один раз на місяць або через три місяці) обстежитися в лікарні, а особливо навесні і восени, так як ВСД в ці періоди дуже сильно загострюється. Так що ретельно стежите за своим здоров'ям і дбайте про нього, тому що крім вас самих воно нікому не потрібно. Будьте здорові.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ