Головна : Новини

Лікарняні листи: навіщо вони потрібні і які вони бувають

, 17:00
0 420

Як не дивно, але наше життя так створена, що іноді складаються такі ситуації, кота ви змушені діяти за не узвичаєних обставинах. Раптом склалися непередбачувані обставини і у вас лише тільки один вихід з неї - це купити. Так як лікарняний лист - це документ найсуворішого обліку, і є головною підставою за призначенням допомоги по тимчасовій непрацездатності. Вартість цієї послуги буде складатися з такїхніх пропозицій:

- Робочі дні, які ви пропустили.
- Опис вашого випадку.
- Тип документа.

Існують на рику спеціальні компанії, які займаються виключно цим. І ви отримуєте повну впевненість, що все це надійно (будь-яка дата, все як ви хочете, плюс удобство доставки). Для цього потрібно вам повідомити ваші особисті дані:

1. Дата початку і закінчення лікарняного;
2. Дата народження;
3. ПІБ;
4. Ваша постійна реєстрація (юридична місце проживання);
5. Місце, куди потрібно пред'явити лікарняний лист;
6. Ваш мобільний номер.

Ці лікарняні листи видаються на термін від 3 до 14 днів. І до всього цього, ваша фірма, де ви працюєте, повинна буде ще вам і оплатити цей ваш лікарняний відпустку. На даний момент при оформленні лікарняного посібники враховується не трудовий стаж, а тільки страховий. Якщо стаж роботи у вас близько 8 років, то фірма оплачує 100% заробітку. Еті торби будуть прийматися у витратах при обчисленні податку на прибуток. І ще маленький нюанс: звертайтеся тільки в серйозні і перевірені фірми, так як на ринку дуже багато шахраїв. А найголовніше - не хворійте і будьте здорові.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ