Головна : Новини

Пансіонат "Танжер" в Криму

, 10:30
0 477

Якщо скласти список місць, де лікує сама природа, то півострів Крим в ньому, безумовно, буде займати не найостанніше место. Про цілющі властивості кримської природи писав ще Геродот у своїх працях, надаючи особливого значення кримським грязям. &Nbsp;

У приморський-степовий зоні, в західній частині півострова розташувався курорт Саки, відомий своїми високомінералізованих грязям і ропі. З дна Сакського озера люди дістають бруд, унікальнію за своєю структурою і цілющим властивостям, та й саме озеро безцінне, завдяки воді з високим вмістом солі, ропі. Про цілющі властивості   цих грязей і ропі ходили легенди, і найчастіше не придумані. Ось чому на території міста почали з'являтися, як гриби після дощу, всілякі санаторії. Бруд, ропа, мінеральна вода-застосування всех цих природних джерел сприяють швидкому лікуванню різних захворювань і сприятливо позначаються на всьому організмі, покращуючи обмінні процеси. Особливо ефективні   санаторії Саки в лікуванні хвороб, пов'язаних зі статевими ознаками, з органами дихання, і при проблемах з суглобами. Також добре лікуються різні захворювання шкіри. &Nbsp;

Якщо Ви вирішили поправити своє здоров'я, прийняти бруду, відомі у всьому світі як лікування від усіх хвороб, і разом з тим добре відпочити, покупатися в Чорному морі, поваляться на піщаному пляжі під ласкавими променями сонечка, то відвідайте курорт Саки, і пансіонат Танжер: . Сучасний оздоровчийкомплекс був побудований 2002 році, і знаходиться на березі Каламітскіго затоки. Пансіонат має на своїй території піщаний пляж, дуже дрібне море, що робить відпочинок максимально зручним з дітьми. У двох житлових корпусах пансіонату, ви знайдете затишний номер, з різним ступенем комфортності, і набором всіх послуг, що відповідають усім стандартам якості. Особливослід підкреслити, що на території є власна грязелікарня, де можна отримати таке лікування: грязьові тампони і аплікація, загальна бруд, зрошення ропою.   Застосування бальнеології (рапниє ванни, вагінальні зрошення, хвойні та перлинні зрошення) дозволяє посилити ефективність. Все це в застосуванні з кліматотерапією і фахівцями високого класу дає позитивний результат у боротьбі з деякими захворюваннями.

У пансіонаті є   всі умови для відпочинку з дітьми.   Під – перше,   на території є дитячий майданчик; по-друге, поруч – база відпочинку, зі всілякими дитячими атракціонами, ринком і кафе. Але найголовніше, Всього якихось три кілометри розділяють   пансіонат від   аквапарку   &Laquo; Бананова Республіка & raquo ;, один з найбільших в Криму, ось де буде місце розгулятися Вашому чаду, та й не тільки йому, Ви самі отримаєте масу задоволення.
Якщо   Ви, хочете вирішити проблеми зі здоров'ям, зняти стрес, відпочити від нервового напругия, то санаторій   в Саках Танжер чекає вас. Вибір за вами.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ