Головна : Новини

Що таке ВСД (вегето-сосудочная дистонія)

, 07:14
0 791

Сьогодні часто люди мучаться від головного болю. І многих цікавить питання, з чим це пов'язано, яка природа такого болю? Звертаючись до лікаря зі своєю проблемою, часто нам ставлять діагноз ВСД (вегето-сосудочная дистонія). &Nbsp; Більш про дане захворювання читайте на медичному порталі a2news.info.

Ця хвороба не має вікових меж, вона спостерігається і у дітей, і у взрослих. Це наша плата за науково-технічний прогрес, за дуже стрімкою темп нашого життя. І життя вимагає від нас віддачі всіх життєвих сил, коли ми вчимося або   працюємо. А крім того безліч стресових ситуацій Дуже не сприятливо впливають на наш організм.

ВСД термін уже застарілий, правильніше було бцю хворобу назвати вегетативна дисфункція, і причини її виникнення   різні:

 • спадкові;
 • захворювання ЦНС;
 • хронічні захворювання (серцево судинної та ендокринної систем   або шлунково-кишкового тракту);
 • постійні стреси, перенапруження, перевтоми.

ВСД це не тільки головний біль, вона може виявлятися в різних формах і синдромах:

 1. Серцево-судинний (кардіоваскулярний) - порушується серцевий ритм, артеріальний тиску постійно менеться, часто буває блідість, кисті рук   і стопи ніг часто бувають холодними;
 2. Гіпервентіляціонний синдром – утруднюється дихання, дихання буває прискореним, відчуття нестачі повітря;
 3. Синдром подразненої кишки   - Часті ниючі болі в нижній частині живота, здуття, Порушення апетиту, нудота, блювання;
 4. Підвищена пітливість;
 5. Цістолгія - проблеми з мочеиспускательной системою;
 6. Сексуальні розлади;
 7. Порушення терморегуляції.

Для лікування і профілактики ВСД рекомендується дихальна гімнастика, релаксація (йога), позбавлення від шкідливих звичок, частіше відпочивати,   здійснювати регулярні прогулянки на свіжому повітрі, частіше проводити час з цікавими людьми та друзями. І тоді хвороба не буде вас мучити, а ви будете почувати себе добре.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ