Особливості профнастилу С8
Сьогодні виробництва изготавлівают багато видів профільованого листа. Для того щоб вибрати той, який потрібен саме вам, то пропоную розглянути один з найпоширеніших видів, тобто.
З чого виготовляють даний профільний лист?
Профнастил С8 має полімерне покриття. Його виготовляють з профілекаточного верстата,в окремих випадках використовують подібне обладнання. Зазвичай, дані листи не є забарвлені, однак дозволяється використовувати емальований фарбу. До речі, вона може бути як декоративна, так і захисна.
У домашніх умовах це профільний лист виготовити неможливо, так як для цього необхідно автоматизованинна лінія, що являє собою систему машин або верстатів, які виконують свої функції в певному порядку. Приблизно процес виготовлення виглядає саме так: матеріал кладуть у раскатіватель, що доводить цей матеріал до необхідних розмірів і форм. Пізніше його направляють на спеціальні гільйотинні ножиці, які здійснюють відповіднеїї нарізки, а потім майбутній настил передають на приймаючі пристрої, що виконують роль упаковки даних листів.
Що стосується матеріалу, то використовують сталь, яка вже має очищену цинкову поверхню. Якщо є необхідність, то до процесу виготовлення додають ще й машинку, яка здійснює забарвлення листьев.
Профнастил С8 буває двох видів:
- односторонній;
- двосторонній.
Односторонній профнастил переважно застосовують для того, щоб перекрити теплиці або дах. Що ж стосується способів його застосування, то вони бувають різними.
Основними преімуществамі профнастилу С8 є:
- Невисока ціна в порівнянні з іншими профільними листами;
- Кожен лист можна легко використовувати, оскільки він є легким (не більше 5 кг);
- Дані листи застосовують у багатьох сферах;
- Завдяки тому, що вага невеликий, то настил можна легко вбудувати на каркас з дерева;
- Іноді його використовують для того, щоб покрити автомобілі;
- Кріплення здійснюється за допомогою шурупів, саморізів і заклепок;
- Монтаж осуществляется легко, тобто для цього не потрібна спеціальна інструкція;
- Даний профільний лист має і вогнестійкі властивості, тому його бажано використовувати для того, щоб оббити стіни гарячого цеху або димаря.
Основними недоліками профнастилу С8 є:
- На жаль, тривалі навантаження дані листи погано переносять;
- Можлива і вітрова деформація;
- На каскад або камінь монтаж робиться дуже складно;
- Обов'язково варто скріплювати за допомогою саморізів або шурупів з шайбами;
- У тих зонах, де відбувається будівництво з вібрацією - не використовують профнастил С8.
Висновки
Отже, існує чимало видів профільного листа. Одним з найбільш відомих є профнастил С8. Сьогодні ви дізналися про основні переваги та недоліки даного листа. Однак, перше ніж купувати дане покриття рекомендую порадитися з фахівцями для того, щоб вони порекомендували вам як краще це зробити.