здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Які бувають види дощок?

Липень 17 2015

Сьогодні ринок переповнений різними видами будівельних матеріалів. Кожен з видів є універсальним і має своє призначення. Доромі того, без загальних знань за цими матеріалами ви не знайте саме те, що потрібно вам. Тому сьогодні давайте розглянемо, які бувають види дощок, оскільки саме цей матеріал є найпоширенішим у будівництві. Дошка являє собою будівельний матеріал, який виготовляють з колод або брусів шляхом розрізання їх по довжині. Пробично стандартні дошки мають товщину не більше 10 см, однак іноді можна зустріти дошки і більшої товщини, навіть удвічі.

Як виготовляють дошки?

Сам процес виготовлення дощок дуже простий. Зазвичай розрізняють три види виробництва дощок:

 • Пиляння колоди відбувається з помощь пилорами або стрічкової пилки. Розпилюють колоду на кілька дощок. Такий вид матеріалу називають необрізаних;
 • Пиляння колоди збрусовкой. В результаті даного процесу виходить два продукти: бічні дошки, які утворюються в результаті випилювання збоку, а також обрізні і необрізні дошки, які залучают в результаті розпилення бічних;
 • Використання фрезерно-пильних верстатів дозволяє отримати обрізані дошки.

Якщо потрібно перетворити необрізні дошки в обрізні, то це робиться дуже легко. Спочатку варто необрізні дошки обробити за допомогою круглопільніка або станка.

Які розрізняють види дощок?

Є такі види дощок:

 • обрізні;
 • Пиломатеріали;
 • Вагонка;
 • Дошка, яку використовують для підлоги.

Тепер коротко прокожному виді

Необрізна дошка утворюється в результаті первинної обробки деревини. Кромки її є необпиляними, що неприпустимо для обрізної дошки. ДЛ такого виду дощок характерна кора на керамічний частини. Що ж стосується товщини дощок, то вона становить від 2 до 5 см, а довжина - 6 м. Такі дошки є не естетического, однак найбільш бюджетними. Їх зазвичай використовують для:

 • Обшивки;
 • настилом;
 • Чернових підлог;
 • обрешітки даху;
 • Лісів.

Обрізна дошка

Така дошка має вигляд прямокутника, який повністю обпиляними по краях. Для того щоб виготовити такі дошки використовують різні породи дерев. Також такі дошки бувають кілька сортів. Що ж стосується вартості цих дощок, то вона прямо залежить від її сорту. Розміри обрізних дощок майже ідентичні необрізним. Пріменяют їх у будівництві, зокрема для виготовлення дерев'яних будинків. До речі, пам'ятаєте якщо вам потрібна її залежить від сорту дерева і від розмірів.

Вагонка

Вагонка являє собою вид струганих дощок, для яких властивий єдиний профіль, шпунт і пази. Розміри її складають: товщина до 2,5 см, а довжина - до 6 м, ширина - 15 см. євровагонкою називають той сорт вагонки, який відповідає міжнародним стандартам. До речі, виділяють три сорти вагонки: А, В, С.

Дошка, яку використовують для підлоги

Дошка, яку використовують для настилу підлоги, називають дошку, яка призначена для підлоги. Для неї повинні побуть притаманні такі характеристики, як:

 • Витримка механічних навантажень;
 • Перепадів температури;
 • Вологості.

Такі породи дерев найчастіше використовують для такого виду дощок: листяні і хвойні.

← Які є різновиди посуду Особливості профнастилу С8  
Переглядів: 509
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен