Взуття в Україні: всі за і проти, купувати чи не купувати?
Сьогодні я висвітлюю тему,що цікава особисто для мене. А по суті – всім. Давайте будемо розбиратися разом. Після зростання курсу долара в Україні значно подорожчало взуття і дійсно якісні речі стали предметом розкоші. Виробники виправдовуються, що квадратний метр шкіри коштує 300 доларів, а це тягне за собою зростання ціни. Але завжди висока ціна является показником якості - питання, адже є багато взуття завезеного з Китаю, які представляються дизайнерськими або брендовими.
Щоб допомогти читачеві розібратися як вибирати якісне взуття, далі
кілька порад з власного досвіду:
- Зверніть увагу на колір. Найкраще - при денномуосвітленні біля вікна. Неякісне взуття може виглядати однаково при примірці в магазині, але при денному світлі буде видно відтінок один і той же.
- Зверніть увагу на шви і клеєні з'єднання – намагайтеся відтягнути шкіру або текстиль від підошви - це вам покаже якісно прошиті або склеєні підошва і верх взуття.
- надівшийте взуття на дві ноги відразу - щоб точно розуміти або вам зручно, пройдіться по залу, постійте - якщо вам важко стояти і ходити - не беріть. Якщо на рівній поверхні важко, то нерівними тротуарами взагалі не зможете ходити.
- Проведіть нігтем по поверхні взуття. Якщо вона випросталася через деякий час - взуття якісна і не чувствітельно до середовища. Але й не забувайте про належний догляд, балон водоохоронного розчину коштує дешевше, ніж нова пара взуття.
Дуже важливо!
Купуючи українське, ви інвестуєте в українську економіку, в робочі місця на фабриках і в торгових мережах, ви підтримуєте розвиток і приріст внутрішнього ринку,ціни на якому регулюються всередину. Я можу перерахувати ще багато переваг, але вибирати вам.
Що стосується взуття - більшість виробників українського взуття мають свої інтернет-сайти, деякі також поширюють товари в торгово-роздрібних мережах. Купити таке взуття можна.
Увід деякі з них, зацікавили:
Взуття Екко
Дана фірма має свій сайт в інтернеті. Ціни на взуття є доступними всім верстам населення. Взуття є як для жінок, чоловіків, так і для дітей. До речі, цей магазин є офіційним дилером європейської компанії ECCO.
Дніпропетровський проник взуття торгова марка "AMATO"
Особисто я якість не оцінювала, але ціни вважаю доступними. Єдиним недоліком є ??те, що виробник здійснює тільки оптові доставки для торгових мереж. Компанія працює на нашому ринку вже не один рік. Філософія: носити українське - круто! Більш того, саміпрацівники компанії стверджують, що носять взуття виробництва їх фабрики. Продукцію можна придбати в роздріб в інтернет-магазині.
Харківський виробник взуття BRONI
Даний бренд славиться гарною якістю і доступними цінами. Компанія BRONI працює на ринку взуття вже 15 років, заслуговує
довіри.
eD-Ge brothers
Український виробник чоловічого взуття. У їх інтернет-магазині є взуття на всі сезони: зимові черевики, линт в'єтнамки, мокасини для весни і кросівки на осінь. На сайті виробника діє як роздрібний продаж, так і оптовий, доставка по регіонах.
Levus - Український взуттєвий
Спеціалізується на створенні сучасного і стильного взуття. В інтернет-магазині виробника представлена ??жіноче, чоловіче, дитяче взуття: туфлі, мокасини, чоботи, сандалі, балетки, босоніжки, черевики. Також є сумки та аксесуари. В інтернет-магазині також діє оптова торгівля.
Львовское підприємство з пошиття взуття "Roma Style"
Була заснована в 2000 році і з тих пір воно щільно увійшло на вітчизняний ринок взуття. Компанія виробляє чоловічу, жіночу та дитячу взуття. Підприємство має офіційних регіональних представників у різних областях України та інтернет-магазин "Roma Style".