Як правильно батькам вибрати ім'я дитині
може іноді впливати на розвиток його особистості і в якійсь мірі навіть визначати його долю. Тому потрібно підходити до вибору імені для дитини набагато серйозніше, ніж ви думаєте.
Різні звуки імен
З самого раннього нашого дитинства і протягом усього життя ні одне слово і ніколи ми не чуємо так часто, як своє власне ім'я. Воно завжди складається з набору унікальних звуків і дуже різної висоти, які також приводять в збудження самі окремі ділянки нашого мозку, надаючи саме таким чином великий вплив на свого носія, і на всіх оточуючих його людей.
ильные і тверді імена:
Одні сучасні імена звучать твердо, так і дуже жорстко, наприклад: Дмитро, Жанна, Ігор, Анатолій Діна, Дар'я, Катерина, і т. д. Саме під впливом гарного звукового подразника у всіх дітей з такими простими іменами формується дуже наполегливий і впертий характер. Вони завжди стають, самостійні і набагато рішучіше.
М'які та спокійні імена:
Всі володарі м'яко звучних імен таких як: Світлана, Віра, Ірина, Наталія, Сергій, Михайло, Олексій, Василь, Ілля, і т. д. Зазвичай вони мають дуже спокійний і поступливий характер.
Нейтральні імена:
Є також нейтральні імена, як би просто проміжні між самими твердими і м'якими, це такі як: Артем, Андрій, Аркадій, Олександр, Віталій, Валентин, Роман, Ольга, Павло, Ганна, Олександр, Анастасія, Людмила, Любов і т. д. Ну і, як правило, саме такі люди дуже врівноважені, розсудливі, і завжди в міру наполегливі.
Які імена не потрібно давати дітям
- Ім'я також потрібно вибирати так, щоб воно дуже легко вимовлялося, красиво і добре выговаривалось, як саме по собі, так і разом з вашим ім'ям по батькові. Не треба також давати дітям імена на честь своїх бабусь і дідусів. Дитина отримує у спадок саме якусь частку притаманних їм рис, а, як відомо, поганий передається набагато легше.
- Ніколи не називайте дітей дуже складною іменами або навіть в честь яких-небудь найбільш знаменних подій і відомих людей (наприклад, Революція, Аврора, Сталіна тощо), щоб просто на просто не ускладнювати все їх життя в подальшому.
- Не варто давати дітям імена героїв вам улюблених телесеріалів, дуже знаменитих письменників або найвидатніших діячів сучасної науки - тим більше, якщо у них збігаються по батькові, а також прізвище. От уявіть собі, що в родині простого інженера Миколи Толстого маленького сина назвали ні як інакше як Левом, тобто в честь письменника. В його школі хлопчикові ніколи не давали ні література, ані російську мову, і він тоді став об'єктом різних насмішок з боку однолітків. В результаті ваша дитина отримає дуже серйозну психологічну травму і, звичайно ж, припинить ходити в школу.
Висновки:
І нарешті, запам'ятайте, не слід називати своїх синів ім'ям батька, наприклад: Анатолій Анатолійович і т. д. - власники саме таких імен ростуть дуже неврівноваженими, трохи нервовими, дратівливими, примхливими. Маленьку свою дівчинку теж не слід ніколи називати ім'ям її матері - тому що їм буде важко знайти спільну мову між собою.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.