здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як правильно батькам вибрати ім'я дитині

Лютий 15 2016

може іноді впливати на розвиток його особистості і в якійсь мірі навіть визначати його долю. Тому потрібно підходити до вибору імені для дитини набагато серйозніше, ніж ви думаєте.

Різні звуки імен

З самого раннього нашого дитинства і протягом усього життя ні одне слово і ніколи ми не чуємо так часто, як своє власне ім'я. Воно завжди складається з набору унікальних звуків і  дуже різної висоти, які також приводять в збудження самі окремі ділянки нашого мозку, надаючи саме таким чином великий вплив на свого носія, і на всіх оточуючих його людей.

ильные і тверді імена:

Одні сучасні імена звучать твердо, так і дуже жорстко, наприклад:  Дмитро, Жанна, Ігор, Анатолій Діна, Дар'я, Катерина, і т. д. Саме під впливом гарного звукового подразника у всіх дітей з такими простими іменами формується дуже наполегливий і впертий характер. Вони завжди стають, самостійні і набагато рішучіше.

М'які та спокійні імена:

Всі володарі м'яко звучних імен таких як: Світлана, Віра, Ірина, Наталія, Сергій, Михайло, Олексій, Василь, Ілля,  і т. д.  Зазвичай вони мають дуже спокійний і поступливий характер.

Нейтральні імена:

Є також нейтральні імена, як би просто проміжні між самими твердими і м'якими, це такі як: Артем, Андрій, Аркадій, Олександр, Віталій, Валентин, Роман, Ольга, Павло, Ганна, Олександр, Анастасія, Людмила, Любов і т. д. Ну і, як правило, саме такі люди дуже врівноважені, розсудливі, і завжди в міру наполегливі.

Які імена не потрібно давати дітям

  • Ім'я також потрібно вибирати так, щоб воно дуже легко вимовлялося, красиво і добре выговаривалось, як саме по собі, так і разом з вашим ім'ям по батькові. Не треба також давати дітям імена на честь своїх бабусь і дідусів. Дитина отримує у спадок саме якусь частку притаманних їм рис, а, як відомо, поганий передається набагато легше.
  • Ніколи не називайте дітей дуже складною іменами або навіть в честь яких-небудь найбільш знаменних подій і відомих людей (наприклад, Революція, Аврора, Сталіна тощо), щоб просто на просто не ускладнювати все їх життя в подальшому.
  • Не варто давати дітям імена героїв вам улюблених телесеріалів, дуже знаменитих письменників або найвидатніших діячів сучасної науки - тим більше, якщо у них збігаються по батькові, а також прізвище. От уявіть собі, що в родині простого інженера Миколи Толстого маленького сина назвали ні як інакше як Левом, тобто в честь письменника. В його школі хлопчикові ніколи не давали ні література, ані російську мову, і він тоді став об'єктом різних насмішок з боку однолітків. В результаті ваша дитина отримає дуже серйозну психологічну травму і, звичайно ж,  припинить ходити в школу.

Висновки:

І нарешті, запам'ятайте, не слід називати своїх синів ім'ям батька, наприклад: Анатолій Анатолійович і т. д. - власники саме таких імен ростуть дуже неврівноваженими, трохи нервовими, дратівливими, примхливими. Маленьку свою дівчинку теж не слід ніколи називати ім'ям її матері - тому що їм буде важко знайти спільну мову між собою.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Пролежні: що це таке? Історія виникнення таксі 
Переглядів: 252
Автор: Марія Козинець

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен