Похорон в Україні: що потрібно знати?
Як говорить статистика, 2/3 небіжчиків проходить через співробітників поліції і швидкої допомоги. Саме тому, для бізнесменів дані 2-ва джерела інформації є найбільш поширеними.
“В цьому бізнесі все, як у приказці: хто 1-ий встав, того і тапки, - розповідає працівник похоронного бюро "Спокій", яке надає . - Людина погоджується на 1-е пропозицію. Щоб порівняти ціни - обдзвонювати 10-ть фірм ніхто не буде. Саме тому дуже важливо бути 1-им“.
Але, час від часу відбуваються казуси: з швидкої та міліції повідомляють ту ж інформацію в різні похоронні компанії. І, як результат, іноді біля дверей квартири померлого людини бізнесменам доводиться розбиратися, хто саме візьметься за роботу. А трапляється й таке, що ніхто не помер, а похоронщік висловлює співчуття зі скорботним обличчям. Таке буває тоді, коли, приміром, переплутали квартиру.
Також бувають і такі випадки, коли в бік родичів небіжчика починають йти загрози. За типом: без нас ви навіть поховати не зможете і довідку про смерть вам не дадуть. Це все не правда, подібне психологічний вплив є улюбленим трюк нечесних бізнесменів.
Похоронний мінімум
min список ритуальних послуг:
- Оформлення замовлення (договору) на проведення та організацію поховання померлого;
- Оформлення свідоцтва про поховання;
- Копання могили (включаючи закопування могили безпосередньо після самого поховання, формування пагорба і прибирання території);
- Демонтаж або монтаж намогильного споруди (в тому випадку якщо проводять підпоховання в існуючу могилу);
- Кремація померлого людини;
- Підпоховання, поховання урни з прахом померлого чоловіка в землю, існуючу могилу, колумбарну нішу;
- Зберігання урни з прахом померлого людини в крематорії;
- Організація відправки урни з прахом або труни з тілом покійного за межі країни;
- Запаювання оцинкованої труни;
- Установка в колумбарну нішу урни з прахом померлого людини.
Місцеві органи влади на всі дані послуги формують спец. ціни.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.