Головна : Новини

Ортодонтія: що вона собою являє?

, 10:43
0 282

Ортодонтія це один з розділів стоматології, який займається тим, що лікує неправильне положення зубів і патології прикусу. Правильний функціональний прикус і рівні зуби - це профілактика пародонтозу і пародонтиту, а бездоганна усмішка - це не лише красиво, але й важливо, бо вона дарує впевненість у своїх силах і в собі. До речі, якщо вас цікавить на них ви можете дізнатися на сайті: http://stdaniil.ru/uslugi-i-tseny/ispravleniye-prikusa-u-vzroslih.

 Головні причини саме неправильного прикусу у дітей і дорослих:

  • Неправильний ріст зубів;
  • Зміщення зубів, в результаті чого проводиться видалення сусідніх;
  • Різні аномалії розвитку верхньої або нижньої щелепи.

Якщо з першими 2-я причинами ви впораєтеся без якихось там операцій, то 3-я часто лікується комбінованим способом, щелепно-лицьовими хірургами та лікарями-ортодонтами. Вони пропонують найсучасніші технології і пристрої для виправлення прикусу і вирівнювання зубів.

Їх відносять до 2-м основним групам: знімні і незнімні:

  • Знімні ортодонтичні апарати - це пластинки і функціональні трейнери, які встановлюються дітям у період росту їх щелеп. Використовуються вони для профілактики і корекції різного роду деформацій ряду зубів у випадках з інфантильним ковтанням, ссанням закушування губ і навіть пальців.
  • Незнімна апаратура, до якої відносяться брекет-системи, використовується для вирішення проблем з прикусом підліткам і більш дорослим пацієнтам. Брекети являють собою крихітні замочки, які потрібно клеїти на зовнішній або внутрішній сторонах всіх зубів. Замочки зазвичай з'єднуються тонкою металевою дугою. Лікування з використанням брекет-системи дуже ефективне.

Найбільшою популярністю користуються класичні металеві брекети і керамічні брекети, які відрізняються від металевих тим, що кронштейни і провід виготовляються з матеріалу, прозорого кольору або кольору зубів. Керамічні брекети є естетичним варіантом, який пацієнт вибирає для того, щоб отримати помітну альтернативу більш традиційним брекети.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ