Головна : Новини

Що собою являє магнітно-резонансна томографія

, 00:16
0 577

Магнітно-резонансна томографія - цеметод томографії, який займається дослідженням тканин і внутрішніх органів і при цьому використовує фізичне явища ядерного магнітного резонансу.

МРТ головного мозку дає можливість побачити стан тканин і судин голови. За допомогою даного методу лікарі можуть виявити, чи є у вас: деформації, структурнПерші порушення,   внутрішні крововиливи, патологічні процеси, пухлини та інші новоутворення. Головне, щоб пацієнти не боялися, і слухали всі побажання лікарів.
Чи потрібні які-небудь спеціальні підготовки? Ні, крім обстеження, яке застосовують контрастні речовини.

Мається на увазі, що доктор предоставляє кожному пацієнту індивідуальні рекомендації. Сама процедура триває близько години, але іноді можуть бути деякі затримки і тоді фахівцеві трохи важко розрахувати точний час пацієнта. Є люди, яким МРТ категорично протипоказано. Це ті. кому імплантовані кардіостимулятор або електронні пристрої.

Ще одне важливе правило для жінок! Ні в якому випадки не потрібно перед обстеженням користуватися косметикою! Тому що вона складається з металу, мова йде особливо про модні   блискітках для повік або популярних тушах з блиском для вій.
І ще, обов'язково необхідно сказати лікареві про те, що ви чекаєте дитину, і на якому терміні.

Коли магнітно-резонансна томографія проводилася на комерційній основі, а не в стаціонарі, то на руки обов'язково видають і письмове ув'язненні. Непогано, щоб вручили і CD.

Більше інформації ви можете дізнатися на сайті: mrtbrain.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ