Головна : Новини

Подагра болі в стопі

, 09:32
0 576

При появі болю або дискомфорта в області стопи, необхідно звернутися до лікаря, так як з'ясувати причину такого явища буває досить складно навіть для кваліфікованих фахівців. Для того щоб правильно поставити діагноз потрібно провести комплексне дослідження і діагностику організму в цілому. Якщо ж винуватцем усіх бід є носять нападоподібний характер, максимальною інтенсивністю в нічний час доби. Як правило, під час нападу, пацієнт відчуває сильну болючість, до суглоба практично неможливо доторкнутися, шкіра над ураженою ділянкою гіперемірованна, будь-які дотики надзвичайно болючі.

Що таке подагра, ніж вона підступна?

Подагра-це серйозне захворювання, пов'язане з порушенням обміну речовин в кістковій тканині. Іншими словами недостатнє виведення з організму солей сечової кислоти поряд з неправильним способом життя (одноманітна їжа, алкоголь, стреси), можуть призвести до утворенийію сольових відкладень у суглобах стопи. Такий процес супроводжується вираженою деформацією суглоба, яка призводить до появи інтенсивного болю через травмування м'яких тканин. У народі таке захворювання називають п'яткової шпорою. Так як на стопу покладається амортизаційна та опорно-рухова функція, будь-яка біль у стопі призводить до обездвиживАнію і нестачі самообслуговування.

Як лікувати патоковий шпори ?

Подагра болі в стопі потребує комплексного лікування, яке включає в себе повний спектр лікувально-діагностичних заходів, починаючи з корекції раціонухарчування, закінчуючи оперативним втручанням (при неефективності консервативних методик). Першим засобом дієвої допомоги в даному випадку є комплекс вправ для стопи, який сприяє поліпшенню кровообігу і нормалізації метаболізму в ураженій ділянці. Гімнастика для стоп зміцнює м'язи і зв'язковий апарат, тому включена в список підготовчих процедур перед операцією на стопі. Крім того, масаж стопи або самомасаж при можливості, покращує загальне самопочуття, стопа вважається зоною переходу артеріальної крові у венозну, а її застій у дрібних капілярах провокує відкладення сечокислих солей. Впливаючи на причину захворювання, можна позбутися його сімптомов і назавжди забути про те, що таке п'яткова шпора. Своєчасне звернення до медичного закладу - запорука вашого довголіття та здоров'я.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ