Головна : Новини

Внутрішнє оформлення кафе. Курси дизайну.

, 03:26
0 490

"Тато, дивись, це ж ліс! Напевно, тут живе лисиця! А может і Баба яга? Он її хатинка! ", - Цей відгук - найкраща оцінка для дитячого кафе, яка може прозвучати з вуст дитини. У ньому має бути зручно, приємно їсти, спілкуватися, відпочивати. Саме тому інтер'єр кафе неодмінно повинен бути відмінно продуманий.

Перший крок - визначеннятематики закладу. Навіть якщо це просто заклад, де можна буде просто посидіти, випити кави і поговорити з друзями, стиль не менш важливий.

Варіантів безліч, а залежить все тільки від задуму замовника і професіоналізму дизайнера. Кафе для дітей можна оформити в стилі казки, зі столиками-пнями, столами-мухоморамі та іншими деталями.

Любителям екзотики підійдуть східні мотиви. Наприклад, можна обіграти тему чайної церемонії. Стіни в пастельних тонах, низькі столи, бамбукові килимки та інші характерні східні деталі допоможуть створити атмосферу відчуженості від зовнішньої суєти. Докладніше про те, як правильно творіть дизайн інтер'єру, можна прочитати в блозі автора:

У дизайні кафе можна втілити фантазії про китайську пагоди або містичному карнавалі.
Затишним буде і кафе, витримане у стилі хай-тек. Вдале поєднання сучасних матеріалів може дати відмінний результат і затишну обстановку в підсумку. Холодитьблиск металу можна об'єднати з теплими або інтенсивними квітами. Освітлення відіграє не менш важливу роль, ніж матеріали обробки. Чим яскравіше світло, тим ширше здається простір, приглушене освітлення дасть затишок, інтимну атмосферу.

У кожному кафе обов'язково повинні бути передбачені столики різного розміру, на різнийкількість відвідувачів.

Також вдалим рішенням будуть напівкабінетах, розраховані на 7-10 чоловік. Це відмінний варіант для зустрічей друзів, невеликих корпоративів і банкетів. Можуть бути актуальні столики для ділового спілкування, розташовані в найменш гучній частині залу. Кутові столики можна замінити на місця з м'якимидиванами.

Центральна частина кафе зазвичай обладнана барною стійкою. Ця зона повинна продумуватися особливо ретельно, адже саме вона виступає відправним пунктом для формування загального інтер'єру кафе.

Не варто зациклюватися на одному стилі. Мода змінюється, випускаються нові материали, дизайнери знаходять нові ідеї. Інтер'єр повинен розвиватися з часом, адже відвідувачам приїдається одноманітність. Вони хочуть бачити нове, красиве і сучасне кафе, значить, потрібно дати їм це.

Автор Тамара Тихого.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ