Головна : Новини

Захворювання: запалення гайморових пазух (гайморит)

, 10:20
0 891

Гірше немає того стан, коли у тебе нежить з носа « тече & raquo ;, ти постоюнно чхаешь і здається, що голова вже не витримає від болю. Але поки це лише звичайний нежить від застуди, або викликаний певним вірусом. Його можна лікувати, закопуючи або промиваючи ніс, звичайними краплями, купленими в аптеці, можна попарити ноги або покласти теплу сіль на ніс.

Але якщо протягом семи дній такого лікування нежить не проходить, а після трьох днів лікування у вас піднімається висока температура, то вам слід, негайно звернутися до лікаря. Звичайний простий нежить, може перерости в більш серйозне захворювання – запалення гайморових пазух, в народі, просто,.

Захворювання гайморитом може дать дуже великі ускладнення: може запалиться зоровий нерв, або оболонка головного мозку (менінгіт), а може трапитися гнійне ураження кісток навколо пазухи. Але, так чи інакше, діагноз гайморит вам може поставити тільки лікар після проведення первинного огляду, рентгена і результатів аналізів. Саме лікар призначить вам лікування, сюди входять, антібіотікі, спреї і краплі від носа, а також засоби проти набряклості.

Якщо таке лікування не допомагає, то лікар може направити вас на консультацію до хірурга з наступним хірургічним втручанням. Для того щоб не допустити переростання звичайного нежитю в гайморит, виконуйте прості правила: частіше мийте рукі, не паліть і не вживайте алкоголь, уникайте забрудненого повітря і сигаретного диму, оскільки це викликає в дихальних шляхах роздратування.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ