здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Які бувають водонагрівачі

Березень 25 2015

Водонагреватель - це пристрій для нагріву води в локальній системі. Існує три види даних приборів: накопичувальні, проточні та комбіновані.

Найбільш застосовані до використання саме проточний. У ньому теплообмінник виготовлений з труби, всередині якої протікає вода. В якості нагрівальних елементів дуже часто застосовують трубчасті електронагрівачі, неізольовані нагрівальні електричні спіральі, газовий пальник, непрямий нагрів, тобто трубка з водою розташована всередині ємності з теплоносієм, сонячне світло і піч. З цього можна зробити висновок, що проточні обігрівачі бувають електричні, газовими та спеціальними.

Що ж стосується електричних, то вони мають дуже зручні розміри, найчастіше зустрічаются у вигляді коробки з-під взуття і мають невелику масу. Для їх потужностей характерні два або більше тіні. Мається на увазі, що в даних вмонтовані дві або більше трубки, які мають окремі і загальні перемикачі. Температуру можна регулювати за допомогою крана, який знаходиться на вході пристрою, тобто якщо потік води більше, то тоді меньше температура, і відповідно навпаки, коли більша температура, тим менше потік. Коли плануєте підключитися до мережі електрики, то обов'язково від потужності нагрівача потрібно правильно вибрати електричний кабель і місце підключення. Для цього використовують автоматичний вимикач або електричний щиток.

Водонагрівачі також мають датчик тиску або потік води. Якщо ж відсутнє центральне водопостачання, то варто зауважити бак з водою на висоті не менше 3 м.

← Пам'ятники на могилу від... Що необхідно знати про... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен