Головна : Новини

Які бувають водонагрівачі

, 09:27
0 910

Водонагреватель - це пристрій для нагріву води в локальній системі. Існує три види даних приборів: накопичувальні, проточні та комбіновані.

Найбільш застосовані до використання саме проточний. У ньому теплообмінник виготовлений з труби, всередині якої протікає вода. В якості нагрівальних елементів дуже часто застосовують трубчасті електронагрівачі, неізольовані нагрівальні електричні спіральі, газовий пальник, непрямий нагрів, тобто трубка з водою розташована всередині ємності з теплоносієм, сонячне світло і піч. З цього можна зробити висновок, що проточні обігрівачі бувають електричні, газовими та спеціальними.

Що ж стосується електричних, то вони мають дуже зручні розміри, найчастіше зустрічаются у вигляді коробки з-під взуття і мають невелику масу. Для їх потужностей характерні два або більше тіні. Мається на увазі, що в даних вмонтовані дві або більше трубки, які мають окремі і загальні перемикачі. Температуру можна регулювати за допомогою крана, який знаходиться на вході пристрою, тобто якщо потік води більше, то тоді меньше температура, і відповідно навпаки, коли більша температура, тим менше потік. Коли плануєте підключитися до мережі електрики, то обов'язково від потужності нагрівача потрібно правильно вибрати електричний кабель і місце підключення. Для цього використовують автоматичний вимикач або електричний щиток.

Водонагрівачі також мають датчик тиску або потік води. Якщо ж відсутнє центральне водопостачання, то варто зауважити бак з водою на висоті не менше 3 м.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ