Головна : Новини

Що необхідно знати про катаракті?

, 10:00
0 960

Катаракта – підступна хвороба, яка підстерігає людей у ??віці від 50 лет. Полягає вона в помутнінні кришталика ока. або іншому місті сьогодні явище досить звичайне. Варто відзначити, що катаракта – то неприємне очне захворювання, яке можна видалити лише хірургічним шляхом.

Особливості захворювання

Наш кришталик, освіта, которої відповідає за заломлення світла всередині ока. Деякі його частини регулярно ростуть протягом усього життя людини. При цьому мертві, віджилі волокна поступово відтісняються від країв кришталика до його центру. Такий процес обумовлює утворення до 50 років мутного ядра всередині кришталика – це і є початок формування катаракти.

Перша ознака катаракти – людина починає бачити гірше при яскравому сонячному освітленні, і тільки в похмуру погоду гострота зору починає поліпшуватися. Нетривалий ефект полегшення дають спеціальні краплі, які є в арсеналі практично кожного лікаря. Проте варто пам'ятати – без операції катаракту вилікуйть неможливо, тому не варто вірити галасливої ??рекламі та різним « народним цілителям ».

Не варто боятися хірургічного втручання – сучасні методи дозволяють провести цю процедуру швидко і безболісно. Крім того, стадія зрілості катаракти абсолютно не має значення. Зазвичай операція длиться не більше 15 хвилин. Розріз, через який видаляють катаракту, мізерних розмірів, тому навіть швів накладати немає необхідності. Нормальний зір відновлюється вже через добу після хірургічного втручання. Вік і рід занять пацієнта теж не грають ніякої ролі для проведення операції. Лікарі наполягають на тому, що затягувати з операціей не варто, інакше можна викликати ускладнення.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ