Головна : Новини

Які проблеми має вирішувати психолог

, 22:15
0 715

Частенько у нас   виникають ситуації, коли потрібно розібратися в своїх внутренних проблемах, пов'язаних з думками, почуттями, взаєминами з членами сім'ї. І   коли вони виникають з'являється природне запитання: до кого звернеться з проханням про допомогу пошуку рішення цих самих проблем.

Ім'я цього фахівця - психолог. І так, може допомогти подолати емоційні переживання, поборотикомплекси, освоїти техніки   протистояння самим   різним життєвим труднощам, які підходять саме вам, саме зараз і саме у вашій ситуації.

Діапазон діяльності психолога охоплює допомогу в коригуванні звичних методів поведінки, настройка взаємин   різних людських організацій     (Сім'я, співробітники на роботі). Послуги психолога допоможуть вам налагодити стосунки зі світом навколо, і впорядкувати ваш внутрішній світ.
Але варто пам'ятати, що психологом прийнято вважати людину, яка здобув гуманітарну психологічну освіту.

Психологічне освіта не є   медичнїнської, і тому психолог не видає рецепти на лікарські препарати, він не в праві лікувати і проводити психотерапію, не володіє основами діагностики та   визначення захворювань. Психолог надає лише послуги з консультування.

Проблеми, які допоможе вирішити психолог:

- негаразди в сімейних   взаєминах;
- врегулювання конфліктних, кризових життєвих ситуацій;
- особистісна самореалізація;
- психотерапія при психосоматичних розладах;
- просування по кар'єрних сходах;
- підбір персоналу та інше.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ