Головна : Новини

Характеристика та особливості полістиролу УПМ-0508

, 01:00
0 357

Полістьіроль виходить в процесі кополімеризації бутадиенового каучуку зі стиролом.

Його призначення:

Полістирол призначений безпосередньо для того, щоб виготовляти методом лиття та екструзії, під певним тиском виробів технічного призначення і товарів народного споживанняя, а саме:

  • деталі корпусні пристроїв та приладів;
  • приладів побутових в автомобілебудуванні;
  • деталі в промисловості меблевої;
  • різні матеріали пакувальні (контактують з іграшками, спортінвентарм, харчовими продуктами).

Опис фізико-хімічних властивостей:

  1. гранульной розмір - з найбільшим розміром гранули від 2 до 5 мм. Допустимим може бути не більше 1% гранул - від 5 до 8 мм, а також не більше 1% - від 1.5 до 2 мм;
  2. зовнішній від - забарвлені або безбарвні гранули;
  3. чистота полімеру - бути чистою повинна поверхню диска. Допустимим є включення одно діаметром від 0.2 до 0.3 мм на дискових поверхнях, на площу в перерахунку см 2.

Вимога до безпеки:

Полістирол при нормальної кімнатній температурі зовсім не робить впливу шкідливого на організм будь-якої людини. Він не токсичний, а також не вибухонебезпечний, але може загорітися при будь-якому близькому контакті з вогнем. Що, говорячи про пило полістиролу, то якщо вона присутня з розмірами частинок, які складають від двадцяти до сімдесяти мм - то це є вибухонебезпечним.

Якщо, говорити про транспортування, то полістирол можна перевозить усіма різними видами транспорту, а також у критих залізничних вагонах.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ