Головна : Новини

Хто такий агроном?

, 09:48
0 1131

На сьогодні така професія як агроном є однією з найвідоміших. Хороший спеціаліст має непогані перспективив кар'єрного розвитку. Хто ж такий агроном і яке його основне завдання? Про це нам розповість Миколаїв Р. П. - співробітник порталу "Агрономові":.

Агрономом - це фахівець в галузі сільського господарства, який має вищу освіту і володіє знаннями переважно в галузі землеробства. До основних завдань агрономавідносять:

  • організація виробництва сільськогосподарських культур;
  • розробка систем внесення добрив і засобів захисту рослин;
  • визначення раціональної структури посівних земель;
  • складання науково-деталізованих карт, що стосуються обробки культур, а також робочих карт на певні періоди;
  • робота з сільськогосподарськими культурами;
  • вирішення завдань, пов'язаних з організацією та прогнозуванням нових сортів і гібридів сільськогосподарських культур;
  • пріменненіе індустріальних прорізів з агротехніки;
  • внесення певних змін та заходів з отримання високих врожаїв;
  • обов'язково здійснювати виробничі та наукові дослідження у сфері виробництва та збирання врожаю;
  • організовувати процеси зберігання, переробки та реалізації сільськогосподарських культур.

Також даний фахівець повинен вміти працювати і у фермерських господарствах і в інших структурах сільськогосподарського призначення. Агроном повинен розуміти основні принципи роботи і в наукових учреждениях бригадира, наукового співробітника і керівника відділення.

Що ж стосується освіти, то потрібно орієнтуватися в общебиологических дисциплінах, зокрема знати фізіологію рослин, генетику, біологічну хімію, мікробіологію, рослинництво, землеробство, агрохімію, меліорацію, основи селекції, економіку підприємства та інші.

Звичайно, кожна професія має свою специфіку. Агроном, наприклад, багато часу проводить на свіжому повітрі, що дуже благотворно впливає на його організм і здоров'я і цілому. Зазвичай він працює на фермерських господарствах, сільськогосподарських комплексах, освітніх установах і науково-дослідних інститутах. Агроном обов'язково должен бути фізично витривалим, мати образне мислення і хорошу пам'ять, вміти швидко приймати рішення і бути стійким до простудних.

Багатьох цікавить, яка зарплата у людей даної спеціалізації? Переважно вона залежить від рівня його професійної підготовки. Агроном з хімічного захисту рослин в місяць заробляє від $ 800, По насіннєзнавства - від $ 900, а зарплата головного агронома - $ 1100-1500.

Для того, щоб стати агроном потрібно закінчити професійну або вищу освіту за спеціальністю "Агрономія".

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ