Головна : Новини

Ефективні методи лікування геморою

, 00:54
0 450

Геморой одне з дуже неприємних захворювань прямої кишки людини. Дана хвороба розвиваєтьсяться поступово і методи її лікування залежать від стадії тяжкості. Самими поширеними причинами які викликають дане захворювання є страх на основі цього розвивається спазм клапанів вен анального сфінктера, сидячий спосіб життя, зловживання алкоголем, вагітність, часті закрепи, незбалансоване харчування тощо. Геморой це также патологічне збільшення гемороїдальних вузлів. Першими ознаками при яких негайно треба звертатися до лікаря є виникнення кровотечі або запалення анального каналу.

Захворювання геморою зустрічається у людей різної статі і віку. Якщо Ви помітили перші ознаки даної хвороби необхідно проконсультіроваться з проктологом і пройти огляд.

Ефективні:

  • Медикаментозний, який переважно використовується на початкових стадіях хвороби, тому лікування на даному етапі не принесе значного дискомфорту і витрат;
  • На 1-2 стадіях болезни досягти бажаного результату можна завдяки інфрачервоній коагуляції;
  • Латексні кільця, за допомогою яких проводять лікування, тобто відбувається відторгнення гемороїдального вузла;
  • Консервативні методи лікування геморою передбачають застосування свічок, мазів, народних методов, однак вони не гарантують повне одужання, а лише зменшують неприємні симптоми, стримують подальший розвиток хвороби.

Отже, для проведення профілактики і не допустити ситуацію до хірургічного втручання потрібно чітко дотримуватися порад лікаря.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ