здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Історія виникнення професії бухгалтера

Квітень 08 2015

Професія бухгалтера є досить популярною і прибутковою сьогодні. Більш детально про цюпрофесії і про те де вчитися на бухгалтера читайте тут:. Однак мало хто знає саму історію виникнення даної сфери діяльності. Цікаво дізнатися те, що ще в Стародавній Індії існували бухгалтери, займалися веденням продукції по сільському господарству. Взагалі перші книги, які містили хоч натяк на бухгалтерію з'явилася ще в 15-16 століттях, зокрема це трактат "Про рахунки і записи".

Перша книга належить італійському математику Луки Пачолі. Що ж до Росії, то вперше ця професія була заснована ще за часів Петра I. Тоді ж дану посаду бухгалтера перекладали як книгодержатель, бо в ті часи всі витратиі доходи, що стосуються товарно-матеріальних цінностей записувались у спеціальну книгу.

Тобто дана професія мала вигляд тільки як робочий апарат, основною функцією, якої було надання інформації. У той час він майже не мав ніякого відношення до управлінських рішень. Лише з часом, коли бізнес начал розвиватися і орієнтуватися на економічний ринок, стало помітно, що бухгалтери відіграють дуже важливу роль та бухгалтерський облік отримав гідне місце в рамках функціонуючої системи.

Сьогодні професія бухгалтера є досить вагомою, і розуміють її значно інакше, ніж в колишні часи. Оскільки зараз вона виконує роль працівника або контролера операцій у банку, на підприємствах чи організаціях. День бухгалтера святкують 16 липня, оскільки саме в цей день було прийнято Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".

← Ефективні методи лікування... Що таке мистецтво пікапа  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен